2 mins read

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress Szanghaj

MyKronoz, szwajcarski producent smartwatchy został oficjalnym partnerem tegorocznego Mobile World Congress. Impreza odbędzie się w największym mieście Chin ? Szanghaju i potrwa 3 dni.

Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 15-17 lipca b.r. w Szanghaju to świetna okazja do zaprezentowania najświeższych produktów i rozwiązań w kategorii urządzeń mobilnych. Wśród wystawców nie zabraknie firmy MyKronoz, która została partnerem MWC Szanghaj. Każdy biorący udział w wydarzeniu będzie mógł przymierzyć i wypróbować najnowsze modele smartwatchy tego producenta.

Podczas targów zostanie zaprezentowana najnowsza letnia kolekcja smart zegarków. Nowe modele jak ZeFit2 czy ZeSplash2 to idealna propozycja dla ludzi aktywnych, dbających o zdrowie i ceniących sobie funkcjonalność. Zaprojektowane w całości w Szwajcarii są przykładem połączenia zaawansowanej myśli technologicznej i nowoczesnego wzornictwa.

Jednym z wydarzeń jakie zaplanowano podczas MWC będzie konkurs organizowany przez partnera imprezy – MyKronoz. W trakcie trwania imprezy wystarczy zrobić sobie zdjęcie ze smartwatchem w specjalnie wyznaczonym miejscu i mieć trochę szczęścia, by wygrać wyjazd do jednej z czterech europejskich stolic mody: Paryża, Londynu, Mediolanu czy Genewy.

Mobile World Congress Szanghaj to ważne wydarzenie dla producentów urządzeń mobilnych. To jeden z elementów działań GSM Association, międzynarodowej organizacji handlowej, która zrzesza operatorów telefonii komórkowej na całym świecie. W poprzedniej edycji MWC, która odbyła się w Barcelonie uczestniczyło blisko 85 000 ludzi z ponad 200 krajów.


O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

Więcej informacji na www.mykronoz.com oraz FB