AVerMedia: obowiązkowy zestaw dla youtubera i streamera
20 luty 2018
Microsoft i Asustor i rozszerzają funkcjonalność NAS-ów
20 luty 2018

MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress 2018

Już pod koniec lutego w Barcelonie odbędą się największe targi poświęcone urządzeniom mobilnym – Mobile World Congress. Swoją obecność na imprezie zapowiedział MyKronoz – popularny producent  smartwatchy.

MyKronoz zamierza zaprezentować na MWC najnowszą kolekcję inteligentnych zegarków na rok 2018. Wśród nich znajdzie się m.in. ZeTime, czyli pierwszy na świecie hybrydowy smartwatch. Urządzenie to zrobiło w zeszłym roku prawdziwą furorę na Kickstarterze – darczyńcy przez dwa miesiące zbiórki wpłacili około 6 milionów dolarów.

ZeTime łączy w sobie mechanizm tradycyjnego zegarka z kolorowym i dotykowym wyświetlaczem. Produkt MyKronoz posiada poza tym wszystkie funkcje charakterystyczne dla zaawansowanego smartwatcha. Warto przy tym dodać, że ZeTime występuje w dwóch różnych rozmiarach. Poza tym urządzenie posiada szeroką linię wymienialnych pasków i tarcz zegarka. Ten hybrydowy smartwatch kosztuje około 899 zł i jest dostępny m.in. w sieci marketów Media Expert, Avans i Electro.

Mobile World Congress odbędzie się w dniach od 26 lutego do 1 marca w barcelońskim Congress Square. Stoisko MyKronoz będzie się znajdowało pod numerem #CS118.

Zobacz wideo jak prezentuje się ZeTime.

 zegarek ZeTime-Brushed silver-White Silicone-3_4 special view-Calendar

Źródło: Entrymedia, MyKronoz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *