2 mins read

MyKronoz w salonach Komputronika

MyKronoz, szwajcarski producent smartwatchy poinformował o podpisaniu umowy handlowej z siecią salonów Komputronik. W ofercie dystrybutora znalazła się pełna gama inteligentnych zegarków, a wśród nich modele skierowane dla kobiet, mężczyzn oraz aktywnych użytkowników smartfonów.

W sieci salonów Komputronik dostępna jest m. in. kolekcja przeznaczona specjalnie dla kobiet. ZeBracelet2 oprócz wielu funkcjonalnych rozwiązań oferuje ciekawy design, który swoim wyglądem przypomina bardziej element biżuterii niż elektroniczny zegarek. Na półki trafią również smartwatche skierowane do męskiego grona odbiorców oraz aktywnych użytkowników chcących zadbać o swoją kondycję.

Nie zbraknie również nowości w tym modelu ZeClock. Ten hybrydowy smartwatch łączy zalety zegarka analogowego o klasycznym wzornictwie i zaawansowanej technologii. Mechanizm kwarcowy odpowiada za niezawodne i precyzyjne odmierzanie czasu. To co przypomina o tym, że mamy do czynienia ze smartfonem to złącze Bluetooth, dzięki któremu łatwo sparujesz zegarek ze smartfonem oraz liczne funkcje jakie oferuje ZeClock w duecie z telefonem.

Kolejny model z oferty Komputronika to ZeSplash. Wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 1,51?, umożliwia dotykową obsługę. Jego wodoszczelna obudowa odporna jest na zachlapanie czy deszcz. Dzięki wbudowanej funkcji dialera można wykonywać połączenia telefoniczne w łatwy i szybki sposób. Książka telefoniczna oferuje możliwość zapisania do 1000 kontaktów, a wbudowany mikrofon i głośnik gwarantuje obsługę połączeń telefonicznych bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

?Popularność wearable w Polsce rośnie z roku na rok. Dowodem tego jest coraz szersza oferta na rynku oraz rosnące notowania sprzedaży. Znawcy rynku elektronicznego zgodnie wieszczą, że rok 2015 ma być szczególnie interesujący jeśli idzie o tego typu akcesoria. Dzięki smart zegarkom zmienia się styl komunikacji , co znacznie podnosi komfort korzystania ze smartfonów, które jak pokazują statystyki tak bardzo pokochali Polacy. Jeśli trend się utrzyma to wszystko wskazuje na to, że następne w kolejce będą smartwatche?, komentuje Sławomir Wiaderek, przedstawiciel marki MyKronoz w Polsce.