2 mins read

Case Mod World Series 2015

Cooler Master po raz kolejny zapowiedział największe wydarzenie roku dotyczące moddingu – Case Mod World Series. Zapraszamy wszystkich modderów do wzięcia udziału w tej prestiżowej imprezie. Jest to niezwykła okazja do zaprezentowania kreatywnych pomysłów na rozbudowę i tuning sprzętu komputerowego.

Jury tego roku będzie miało niełatwe zadania bowiem udział w imprezie zapowiedzieli już najlepsi entuzjaści moddingu z całego świata. Dzięki wsparciu takich firm jak: Dremel, Intel, Asus, OCZ czy Geil, pula sprzętu i nagród pieniężnych do zgarnięcia wynosi ponad 20 000 USD. Wspaniała atmosfera, liczne nagrody oraz uczestnictwo wielu znanych modderów sprawia, że impreza zapowiada się naprawdę obiecująco. Konkurs rozpoczyna się 7 stycznia b.r., a szczegóły dostępne są na: http://mod.coolermaster.com/

Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach: ?Tower Mod? and ?Scratch Build?. W jury zasiądą: Richard ?Darthbeavis? Surroz, Peter ?L3P? Brands, Brian ?BOD MODS? Carter, Ronnie Hara, Mathieu ?Sassanou? Heredia, Richard Kiers, Antony Leather oraz sponsorzy. W tegorocznej edycji jury wyłoni zwycięzcę w nowo powstałej kategorii ?Wschodząca gwiazda?. W kategorii ?Wybór publiczności? uczestnicy będą mogli oddać swój głos w otwartym głosowaniu.

Zeszłoroczna impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem entuzjastów sprzętu komputerowego z całego świata. Innowacyjne pomysły zaprezentowane podczas konkursu zrobiły wielkie wrażenie nie tylko na jury, ale i na uczestnikach. Najlepszym przykładem (poniżej) są oryginalne projekty, które podbiły serca publiczności i poszerzyły grono fanów moddingu, wprowadzając rozwój i projektowanie obudów komputerowych na nowy tor.

O Cooler Master

Od ponad dwóch dekad Cooler Master dostarcza klientom na całym świecie nowatorskie rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić nowoczesne systemy chłodzenia takie jak: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, wyjątkowej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

www.coolermaster.com