Gamedot kolejny raz na PGA
25 wrzesień 2015
Intenso S5000 – smukły powerbank o dużej pojemności
29 wrzesień 2015

MyKronoz: 7 kolorów smartwatcha ZeCircle

Do sprzedaży weszły właśnie wymienne paski do smartwatcha ZeCircle w wielu kolorach. To oferta przeznaczona dla posiadaczy tego sprzętu, ale także dla potencjalnych klientów. Produkt promowany jest przez szwajcarskiego producenta hasłem “Wear a different color every day”.

Wymienne paski do smartwatcha ZeCircle to rozwiązanie dla osób, które nie lubią nudy i chcą by ich smartwatch był oryginalny i dopasowany do ich stylu. Właśnie to oddaje hasło promocyjne MyKronoz, które można przetłumaczyć jako “Noś inny kolor każdego dnia”.

ZeCircle_colorama7

Produkty sprzedawane są w dwóch różnych opcjach pakowania. Jedną z nich są opakowania po siedem pasków w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwsza wersja zawiera klasyczne kolory, w ciemnej tonacji. Druga zaś, to bardziej designerskie odcienie, dla osób, które jeszcze bardziej chcą się wyróżniać. Istnieje też możliwość zakupu opakowań po trzy paski, również w dwóch wersjach kolorystycznych.

 ZeCircle_colorama3

Jest to ciekawe uzupełnienie oferty szwajcarskiego producenta, który w coraz większym stopniu zwraca uwagę na wygląd i styl swoich produktów. Niedługo w jego ofercie pojawią się również zestawy wymiennych pasków dla opaski sportowej ZeFit2.

Ceny opakowań wynoszą 99 zł za siedem pasków oraz 59 zł za trzy paski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *