MyKronoz: 7 kolorów smartwatcha ZeCircle
29 wrzesień 2015
Dziel się swoją rozgrywką z Live Gamer Portable
29 wrzesień 2015

Intenso S5000 – smukły powerbank o dużej pojemności

Podłączenie powerbanku często wiąże się z ograniczonymi możliwościami korzystania z telefonu. Sprzęt jest wtedy często zbyt ciężki lub po prostu nieporęczny. Warto zwrócić uwagę na bardziej praktycznie wyprofilowane akumulatory, takie jak ten od Intenso.

Powerbank S5000 łączy dużą pojemność (5000 mAh) z niewielkimi rozmiarami urządzenia. Jego wymiary porównać można ze średniej wielkości smartfonem. Ze względu na płaski kształt bez problemu można trzymać go w ręce jednocześnie z telefonem. Schowanie go do etui czy kieszeni także nie powinno ograniczyć  naszych ruchów.

Drugim istotnym elementem mobilności powerbanku jest jego waga. S5000 spisuje się w tym aspekcie bez zarzutu. 110 gramów to niewielki ciężar, który nas specjalnie nie ogranicza i pozwoli na ciągłe korzystanie z powerbanku jako urządzenia zwiększającego pojemność baterii.

 1442320479

Akumulator 5000 mAh wystarczy na dwa pełne cykle ładowania typowych urządzeń przenośnych. Powerbank od Intenso jest wyposażony w diodowy wskaźnik, który sygnalizuje bliskie wyczerpanie się akumulatora. Dodatkowo posiada on wszelkie zabezpieczenia przed spięciem czy przeładowaniem.

Przenośny akumulator umożliwia ładowanie wszelkiego sprzętu posiadającego wejście microUSB. Dzięki temu naładować można nie tylko telefony i tablety, ale także nawigację GPS czy aparat cyfrowy.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 69 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *