Wyłącz dźwięk w UPS’ie
12 styczeń 2016
Intenso: przenośna biblioteka danych o pojemności 5 TB
13 styczeń 2016

Mionix Sargas XXL: podkładka na całe biurko

Podkładki mogą występować w różnych rozmiarach. Od niewielkich powierzchni, na których zmieści się tylko myszka, aż po podkładki, na których stawiamy także klawiatury. O krok dalej poszli projektanci z Mionix, prezentując podkładkę, która z powodzeniem zakryje całą powierzchnię biurka.

Sargas XXL może poszczycić się naprawdę imponującymi rozmiarami (120 x 50 cm) i pozwoli zamienić całe biurko w jedną wielką podkładkę. Zapewni to nie tylko płynne ruchy myszką, ale także stabilizację klawiatury czy choćby wygodniejsze miejsce na nadgarstki.

_qz8mJQ_D1kd9TmPsjhQgAb-y0wNI7Zx3bHS2PiIw9w

Podkładka została wykonana ze specjalnie tkanej mikrofibry, która zapewnia minimalną utratę danych przy sensorach optycznych, jak i laserowych. Dodatkowo jej powierzchnia jest wzmocniona i wodoodporna, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości, co przy takim rozmiarze jest szczególnie istotne.

Pomimo swoich rozmiarów produkt jest stosunkowo lekki i bardzo elastyczny. By uniknąć często występujących przy materiałowych podkładkach uszkodzeń na krawędziach, jej boki zostały przycinane laserowo.

9QXLXWQGFnx3ViOmqtBilcmbZCPN9NIGCv22tYgOI3g

Mionix Sargas XXL to ciekawa propozycja z odświeżonej serii podkładek szwedzkiego producenta. Zwiększono ilość dostępnych rozmiarów, wprowadzając dodatkowo nazewnictwo bazujące na uniwersalnych oznaczeniach, od S do XXL.

Jak zapewnia producent, nowe podkładki pojawią się w sprzedaży na polskim rynku w pierwszym kwartale tego roku.

 

Specyfikacja:

  • Materiał: trwała, gładka i elastyczna mikrofibra
  • Powierzchnia: wodoodporna
  • Wymiary: 1200mm x 500 mm
  • Grubość: 2,5 mm
  • Kompatybilność: system optyczny LED i laser

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *