Streamuj w jakości 4K z Live Gamer Portable 2 Plus
29 wrzesień 2017
5 parametrów na które warto zwrócić uwagę przy zakupie wideorejestratora
29 wrzesień 2017

Media Markt na PGA 2017: więcej, lepiej, ciekawiej

Po zeszłorocznym sukcesie swojego sklepu na Poznań Game Arena, Media Markt postanowił pójść za ciosem. Na PGA 2017 ze strony Media Markt ma być więcej, lepiej i jeszcze ciekawiej dla graczy.

Zamiast jednego stoiska, Media Markt zajmie całą halę nr 7. W ten sposób zwiększy się nie tylko powierzchnia sklepowa, ale także scena, na której zostaną przeprowadzone turnieje i konkursy. Odwiedzający będą mieli naprawdę wiele okazji do zgarnięcia nagród.

Gwiazdy tak blisko
PGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube ’a i Twitcha, takimi jak Isamu i jego Pompa Team. Na hali Media Markt pojawią się też m.in. mocni reprezentanci sceny League of Legends, czyli Nervarien, Leo i Kubon. Miłośnicy Counter-Strike: Global Offensive ucieszą się z wizyty Leha, a fani Minecrafta dostaną szanse spotkania się z Ljay’em. Swoją wizytę zapowiedzieli także NrGeek, CTSG, CichyWuj czy Dorianlych. W rolę wodzirejki wcieli się z kolei Namidonobaka.

Dziewczyny dadzą show
Nie rozczarują się wszyscy ci, którzy liczą na zrobienie kilku zdjęć z topowymi cosplayerkami. Shiroi Ookami, Mai Linh i Arshania zadbają o to, by odwiedzający zasilili album w telefonie o naprawdę świetne fotki.

Drużyna Media Markt
Na hali Media Markt pojawią się także stoiska czołowych producentów działających w branży elektronicznej, w tym Logitech, Samsung, Seagate, czy Trust. Do tego dochodzi olbrzymia strefa Free2Play, na których będzie ponad 20 gamingowych stanowisk.

Będzie się działo
Odwiedzający stoisko mogą liczyć na specjalne promocje, produkty za 50% ceny, liczne konkursy, ale także możliwość wygrania cennych sprzętów gamingowych. Poza stoiskami producentów w sklepie Media Markt będą czekać specjalne oferty od Razer, Genesis, Fury, Seagate, Trust, SteelSeries, LG, HyperX, Hama, Creative oraz wiele innych świetnych promocji.

Zapraszamy!
To wszystko, i wiele więcej, czeka graczy, którzy na Poznań Game Arena odwiedzą halę nr 7.

Widzimy się w dniach od 6 do 8 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *