3 mins read

Mechaniczna klawiatura Mionix Zibal 60 ? najlepsza rzecz, która może spotkać gracza

Znakomita informacja dla wszystkich wymagających graczy, Mionix Zibal 60 jest już dostępna w Polsce. Rasowy mechanik uzbrojony w przełączniki Cherry MX Black gwarantuje niezawodność w każdej sytuacji. Odporna na skrajne emocje jest w stanie przeżyć 50 mln kliknięć.

Black Cherry MX na podkładzie

Mechaniczna klawiatura Mionix Zibal 60 to połączenie komponentów najlepszej jakości i prawdziwie gamingowych doświadczeń. Wyposażona w przełączniki Black Cherry MX dostarcza niepowtarzalnych wrażeń, z każdym pojedynczym naciśnięciem klawisza. Wygodny design, o który zadbali projektanci sprawia, że użytkowanie klawiatury jest niezwykle komfortowe.

Trzy tryby podświetlenia

Zibal 60 posiada podświetlenie klawiszy w zielonej barwie w trzech trybach ? można je całkowicie włączyć, wyłączyć lub uwydatnić jedynie klawisze ?WSAD?. Istnieje też możliwość ustawienia jasności podświetlenia wedle własnych preferencji. Dzięki tym funkcjom urządzenie świetnie się prezentuje i przykuwa uwagę każdego gracza, który gustuje w unikatowym sprzęcie.

Funkcjonalność i wygoda

Kolejną zaletą urządzenia jest fakt, iż odczytuje ono sygnał z sześciu klawiszy wciśniętych jednocześnie ? nie trzeba więc martwić się o to, czy grając przykładowo w Fifę, będziemy w stanie wykonać skomplikowaną ?cieszynkę?. Ponadto urządzenie zaopatrzono w specjalny przycisk Mionix Key, który oferuje szybki dostęp do dodatkowych funkcji klawiatury, przez co w łatwy sposób zarządzać można mediami i poziomem oświetlenia.

Odporna na emocje

Żywotność klawiszy szacuje się na 50 milionów kliknięć, co jest nieprawdopodobnym rezultatem. Ponadto, drukowane laserowo litery są bardzo trwałe i nie ulegają ścieraniu. Jak podkreśla producent, klawiatura Zibal 60 jest ?rageproof? – oznacza to nic innego, jak odporność na nasze ataki agresji względem klawiatury. Dzięki stalowej ramie o grubości 1,6 mm i gęsto oplecionemu przewodowi wytrzyma bardzo wiele przegranych gier.

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 579 zł.

Specyfikacja techniczna:

– Typ przełącznika: Cherry MX Black liniowy przełącznik mechaniczny

– Przełączniki: pokryte 18-karatowym złotem

– Siła aktywacji: 60 g

– Kształt klawisza: cylindryczny

– Skok: 2 mm (maks. dociskanie 4 mm)

– Długość kabla: 1,55 m (pleciony dla lepszej wytrzymałości)

– Drukowanie laserowe dla układu klawiszy

– Hub Audio i USB 2.0

– Przyciski do sterowania multimediami

– Dołączana podkładka pod nadgarstki

Wymiary i waga:

– 44,4 × 20,6 × 4,4 cm

– Waga netto: 1,56 kg


O Mionix

Mionix to szwedzka firma założona w 2007 roku przez Petera Nygrena. Jej misją jest nieustanne dążenie do tworzenia peryferii o doskonałej ergonomii, jakości z najwyższą dbałością o wzornictwo i najdrobniejsze szczegóły. To, co odróżnia Mionix od konkurencji to ?Craftsmanship? – mistrzowski kunszt wykonania, każdego produktu.

Dzięki niezwykle nowatorskim projektom z wykorzystaniem najnowocześniejszych zdobyczy technologii, produkty sygnowane logo Mionix to absolutny high-end wśród akcesoriów gamingowych. Po kilku latach obecności na rynku, firma zdobyła uznanie wśród graczy na całym świecie. Od dzisiaj także otwiera się na polskich graczy.

www.mionix.net