Gamedot planuje wprowadzić system B2B do komunikacji z klientami
20 lipiec 2015
Pecet jak ścigacz MV Agusta F3 – zobacz niewiarygodny mod laureata Case Mod World Series 2015
21 lipiec 2015

Mechaniczna klawiatura Mionix Zibal 60 ? najlepsza rzecz, która może spotkać gracza

Znakomita informacja dla wszystkich wymagających graczy, Mionix Zibal 60 jest już dostępna w Polsce. Rasowy mechanik uzbrojony w przełączniki Cherry MX Black gwarantuje niezawodność w każdej sytuacji. Odporna na skrajne emocje jest w stanie przeżyć 50 mln kliknięć.

Black Cherry MX na podkładzie

Mechaniczna klawiatura Mionix Zibal 60 to połączenie komponentów najlepszej jakości i prawdziwie gamingowych doświadczeń. Wyposażona w przełączniki Black Cherry MX dostarcza niepowtarzalnych wrażeń, z każdym pojedynczym naciśnięciem klawisza. Wygodny design, o który zadbali projektanci sprawia, że użytkowanie klawiatury jest niezwykle komfortowe.

Trzy tryby podświetlenia

Zibal 60 posiada podświetlenie klawiszy w zielonej barwie w trzech trybach ? można je całkowicie włączyć, wyłączyć lub uwydatnić jedynie klawisze ?WSAD?. Istnieje też możliwość ustawienia jasności podświetlenia wedle własnych preferencji. Dzięki tym funkcjom urządzenie świetnie się prezentuje i przykuwa uwagę każdego gracza, który gustuje w unikatowym sprzęcie.

Funkcjonalność i wygoda

Kolejną zaletą urządzenia jest fakt, iż odczytuje ono sygnał z sześciu klawiszy wciśniętych jednocześnie ? nie trzeba więc martwić się o to, czy grając przykładowo w Fifę, będziemy w stanie wykonać skomplikowaną ?cieszynkę?. Ponadto urządzenie zaopatrzono w specjalny przycisk Mionix Key, który oferuje szybki dostęp do dodatkowych funkcji klawiatury, przez co w łatwy sposób zarządzać można mediami i poziomem oświetlenia.

Odporna na emocje

Żywotność klawiszy szacuje się na 50 milionów kliknięć, co jest nieprawdopodobnym rezultatem. Ponadto, drukowane laserowo litery są bardzo trwałe i nie ulegają ścieraniu. Jak podkreśla producent, klawiatura Zibal 60 jest ?rageproof? – oznacza to nic innego, jak odporność na nasze ataki agresji względem klawiatury. Dzięki stalowej ramie o grubości 1,6 mm i gęsto oplecionemu przewodowi wytrzyma bardzo wiele przegranych gier.

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 579 zł.

Specyfikacja techniczna:

– Typ przełącznika: Cherry MX Black liniowy przełącznik mechaniczny

– Przełączniki: pokryte 18-karatowym złotem

– Siła aktywacji: 60 g

– Kształt klawisza: cylindryczny

– Skok: 2 mm (maks. dociskanie 4 mm)

– Długość kabla: 1,55 m (pleciony dla lepszej wytrzymałości)

– Drukowanie laserowe dla układu klawiszy

– Hub Audio i USB 2.0

– Przyciski do sterowania multimediami

– Dołączana podkładka pod nadgarstki

Wymiary i waga:

– 44,4 × 20,6 × 4,4 cm

– Waga netto: 1,56 kg


O Mionix

Mionix to szwedzka firma założona w 2007 roku przez Petera Nygrena. Jej misją jest nieustanne dążenie do tworzenia peryferii o doskonałej ergonomii, jakości z najwyższą dbałością o wzornictwo i najdrobniejsze szczegóły. To, co odróżnia Mionix od konkurencji to ?Craftsmanship? – mistrzowski kunszt wykonania, każdego produktu.

Dzięki niezwykle nowatorskim projektom z wykorzystaniem najnowocześniejszych zdobyczy technologii, produkty sygnowane logo Mionix to absolutny high-end wśród akcesoriów gamingowych. Po kilku latach obecności na rynku, firma zdobyła uznanie wśród graczy na całym świecie. Od dzisiaj także otwiera się na polskich graczy.

www.mionix.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *