AVerMedia: nagrywaj gameplaye w jakości HD 1080p
28 maj 2015
Efektywniejszy sen dzięki smartwatchom
1 czerwiec 2015

Mad Catz dystrybutorem Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition

Mad Catz podpisał umowę z brytyjskim studiem Dovetail Games na sprzedaż detaliczną najbardziej popularnego symulatora lotów na świecie. Gra ma trafić do sprzedaży w przeciągu kilku tygodni.

Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition będzie wydany przez Saiteka. Jest to marka należąca do koncernu Mad Catz, która znana jest z tworzenia zaawansowanych akcesoriów do symulacji takich jak chociażby Pro Flight Simulator czy Pro Flight X55 Rhino.

?Saitek od dawna kojarzony jest jako lider technologii symulatorów. Dzięki dystrybucji FSX: Steam Edition gracze będą mogli nabyć sprzęt i oprogramowanie do symulatora w jednym miejscu? – powiedział Darren Richardson, prezes Mad Catz. ?Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym pilotem czy chcesz po prostu polatać, FSX: Steam Edition to wielkie przeżycie, które dostarczy mnóstwo wrażeń.?

Przewidywanym czasem rozpoczęcia sprzedaży jest późna wiosna, ale już w teraz jest możliwość złożenia zamówienia pre-order. Produkt sprzedawany będzie zarówno w elektronicznej, jak i pudełkowej wersji. Jak na razie symulator dostępny będzie na rynku obu Ameryk, Rosji oraz Azji.

Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition pozwala na realistyczne doświadczenie lotu. Gracze będą mogli zasiąść za sterami ponad 20 samolotów, od zwykłych pasażerskich, przez myśliwce aż po małe, jednosilnikowe jednostki. Piloci wirtualnych maszyn będą mieć do dyspozycji blisko 24 tys. lotnisk, ponad 80 misji, ulepszony tryb multiplayera oraz wsparcie dla systemu Windows 8.1.

Więcej informacji na stronie: www.saitek.com/fsxsteam


O Mad Catz

Światowy lider w innowacyjności i produkcji peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Firma dostarcza na rynek akcesoria do gier video i oprogramowanie między innymi takich marek jak:
Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Swoje oddziały posiada w USA, Kanadzie, Europie i Azji.
Niebanalne wzornictwo oraz niesamowita wytrzymałość przy relatywnie niskich cenach spowodowały, że produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie.

www.madcatz.com lub FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *