Mionix: ładowanie indukcyjne peryferii dla graczy
17 grudzień 2015
AVerMedia: streamuj ze smartfona
17 grudzień 2015

Jesteś twórcą? Pokaż swoje dzieło w “I’m a Maker”

Cooler Master startuje z konkursem „I’m a Maker”, kierowanym do twórców, moderów i wszystkich, którzy uwielbiają kombinować ze sprzętem elektronicznym. Każdy, kto podzieli się swoim projektem może wygrać 500$.

Konkurs ma na celu zachęcenie wszystkich fanów marki do stworzenia własnego, wymarzonego peceta lub peryferii. Co zrobić, by wziąć udział w zawodach? Przede wszystkim – podjąć wyzwanie i przerobić, urozmaicić czy ozdobić dowolne urządzenie z wykorzystaniem produktów firmy.

FB-timeline-post_800x800

Szanse ma każdy, niezależnie od tego czy za swój cel weźmie stworzenie komputera od zera, czy ciekawe zmodowanie klawiatury. Po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik, wystarczy wysłać zdjęcie i uzupełnić kilka danych osobowych – warto pamiętać o uatrakcyjnieniu swojego formularza, na przykład poprzez przesłanie filmiku z tworzenia przeróbki.

Pomysł należy opisać – wspomnieć o tym, co zostało użyte do jego realizacji, dlaczego wygląda tak, jak wygląda (w przypadku wyjątkowo oryginalnych pomysłów) i czym on właściwie jest.

Cooler Master co miesiąc wybierze najlepszy pomysł, a wszystkimi najciekawszymi projektami podzieli się na swojej stronie internetowej i w social media. By dać szczęściu szansę (lub zmotywować się do bardzo dobrej, kreatywnej zabawy) warto wejść na stronę konkursu po więcej informacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *