AverMedia Ballista – pełna immersja jest możliwa
23 wrzesień 2015
Gamedot kolejny raz na PGA
25 wrzesień 2015

Intuicyjny minimalizm – nowa odsłona strony Natec Genesis

Każda marka potrzebuje czasem odświeżenia wizerunku. Podobnie było z jedną z popularnych  marek gamingowych na naszym rynku – Natec Genesis. Przyjrzyjmy się, co nowego kryje się pod adresem genesis-zone.com

To, co przede wszystkim rzuca się w oczy to połączenie zgodnego ze współczesnymi trendami minimalizmu ze stylistyką gamingową. Dzięki wybraniu delikatniejszego, bezszeryfowego „fontu”, krzykliwe połączenie czerni i czerwieni stało się lekkie i bardzo eleganckie.

Szczególną uwagę zwraca układ strony głównej, na której aktualności przedstawiono w formie kafelków o ciekawym kształcie – w porównaniu do poprzedniego układu, czytelnik przestaje być bombardowany nadmiarem informacji, dzięki czemu bez problemu może podejrzeć najważniejsze wydarzenia, w których uczestniczy marka czy obejrzeć najnowszy sprzęt.

Genesis www 3

Świeża witryna została stworzona głównie z myślą o konsumentach – poza intuicyjnym układem, twórcy zadbali o doraźną pomoc przy wyborze najlepszego sprzętu (w dziale Wsparcie, odbiorca może znaleźć między innymi informacje o tym, który sensor wybrać czy poznać znaczenie tajemniczego skrótu DPI). O samej marce w przystępny sposób opowiada Kapitan Genesis – nowy brand bohater, którego fani  mogli już poznać obserwując strony marki na portalach społecznościowych.

Opisy sprzętowe przedstawiono w formie wygodnej dla oka. Co więcej, osoby pragnące porównać kilka urządzeń mogą bez problemu za pośrednictwem strony podejrzeć specyfikację techniczną, kartę produktu, przeczytać recenzję czy, dzięki powiązaniu produktów, wybrać sprzęt o podobnych parametrach. Zastosowanie ciekawych ujęć produktowych i nowoczesnych piktogramów sprawia, że całość prezentuje się elegancko, strona jest przy tym czytelna i zarazem funkcjonalna.

Nową odsłonę strony można zobaczyć pod adresem: http://genesis-zone.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *