PowerWalker: UPS-y na każdą sytuację
31 sierpień 2016
Cooler Master zaprezentował MasterCase Pro 3
6 wrzesień 2016

IFA: DOD zaprezentuje w Berlinie swoje nowe wideo-rejestratory

Poświęcone branży elektronicznej targi IFA rozpoczynają się już w ten piątek. Dla producentów to nie tylko okazja do zaprezentowania sprzętu komputerowego i gadżetów, ale także urządzeń o praktycznym zastosowaniu np. dla poprawy bezpieczeństwa, takich jak chociażby wideo-rejestratory DOD.

W trakcie imprezy DOD zamierza przedstawić nową ofertę, przy zastosowaniu podziału  na trzy kategorie: kamerek dla kierowców, modeli z dwiema kamerkami w zestawie, a także sprzętu dla motocyklistów.

Gdy nie w głowie szaleństwa

W pierwszej grupie zaprezentowane zostaną nowe modele przeznaczone dla kierowców szukających klasycznych rozwiązań. Te oczekiwania mają spełniać wideo-rejestratory LS475W i IS420W, które prócz dobrze już znanych z poprzednich wersji funkcji, powinny zaoferować także dodatkowe opcje i lepszą jakość nagrywanego obrazu.

IS420W IMG_1825

Widzieć więcej

„Podwójna kamera, podwójne bezpieczeństwo” to hasło promujące nową kategorię produktów DOD, w której  wszystkie urządzenia posiadać będą w zestawie drugą kamerkę. Takie rozwiązanie ma  pozwolić uchwycić obraz, który przy pojedynczym wideo-rejestratorze byłby nie do wyłapania. Prócz tego dodatkowe urządzenie powinno poprawić bezpieczeństwo pojazdu, np. przy cofaniu auta. Reprezentować powyższą ideę będą kamery RX500W, RC500S i LS500W+.

RX500W_02

Motocykliści też chcą nagrywać

DOD chce, by także i miłośnicy dwóch kółek mogli skorzystać z oferty tajwańskiego producenta. Stąd decyzja o pokazaniu na IFA kamery Hummer z klasą wodoszczelności IPX6. Urządzenie to miało być projektowane z myślą o wytrzymaniu trudniejszych warunków, na jakie wideo-rejestrator jest narażony będąc zamontowanym na motocyklu.

IMG_0334

Jak DOD przegnało ciemności

Prócz pokazania nowych produktów, DOD będzie starało się także przedstawić ewolucję swoich urządzeń w stronę kamerek, które powinny sprawnie nagrywać zarówno za dnia, jak i nocą. Realizacji tego celu ma służyć specjalny pokaz, na którym widz zobaczy porównanie nocnych nagrań z LS475W+ i jednego  z pierwszych wideo-rejestratorów producenta: LS300W.

Tegoroczna edycja targów IFA odbędzie się w dniach 2-7 września w Berlinie. Stanowisko DOD będzie znajdować się w Hali 6.2, stoisko 131.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *