Fury Brawler – lekka mysz do gier
25 wrzesień 2018
Inno3D GeForce RTX 2080 Ti X2 OC – karta graficzna dla wymagających na 2019 rok
28 wrzesień 2018

IFA 2018: co można było zobaczyć na stoisku AVerMedia?

 

Internationale Funkausstellung lub w skrócie IFA to impreza z długą tradycją, sięgającą jeszcze lat 20-tych XX wieku. Aktualnie to największe wydarzenie technologiczne na naszym kontynencie. Nic więc dziwnego, że przyciąga producentów z całego świata. Na stoisku AVerMedia podczas IFA prym wiodły produkty związane z grami. Nie zabrakło też gości specjalnych – zawodników  zespołu Penta Sports. Można było się z nimi zmierzyć w grze FIFA 19.

 

Wśród skupionych wokół gamingowej tematyki produktów AVerMedia znalazły się m.in. wideo-grabbery GC573 Live Gamer 4K, GC553 Gamer Ultra oraz GC551 Gamer Extreme 2. W dobie rosnącej popularności streamowania gier, te niewielkie urządzenia stają się coraz bardziej popularnym elementem wyposażenia gamingowego komputera.

 

Na stoisku AVerMedia podczas berlińskiej imprezy można było zobaczyć także słuchawki dla graczy GH337 SonicWave 7.1, pozwalające na wykorzystanie dźwięku przestrzennego w grach, a także głośnik typu soundbar GS333 Soundblast. Uzupełnieniem tego dość silnie gamingowego image’u stoiska AVerMedia jest mikrofon skierowany do twórców wideo – AM310. Całość tworzy swoisty komplet stanowiska dla osób zajmujących się graniem, ale i streamowaniem gier.

 

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

 

 

O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów do multimedialnych prezentacji oraz  i monitoringu. W Polsce marka znana jest głównie z wysokiej jakości sprzętu do streamowania  bez obciążania mocy komputera jak ,np. Live Gamer Portable czy  Game Capture HD.

AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

http://www.avermedia.eu/avertv/pl/

 

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki

tel. 666 879 779

piotr.poniecki@entrymedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *