AVerMedia Live Gamer HD 2 – wideo grabber dla graczy
25 wrzesień 2018
IFA 2018: co można było zobaczyć na stoisku AVerMedia?
27 wrzesień 2018

Fury Brawler – lekka mysz do gier

fury

Fury Brawler to niewielkie urządzenie, które powinni docenić okazjonalni gracze lubiący stosunkowo lekkie myszy. Jak przekonuje producent niska masa pozwala na szybkie prowadzenie i błyskawiczną reakcję w  grach.

 

82 gramy, tyle waży nowy Brawler marki Fury. Jak na mysz gamingową, wyposażoną w nowoczesny sensor oraz podświetlenie wielobarwne, jest to bardzo niewiele. Mysz posiada agresywny design z motywem płomieni na obudowie. Są one (wraz z rolką myszy) podświetlane na jeden z 8 kolorów.

Producent zadbał o to, by używanie myszy Fury Brawler było nie tylko przyjemne, ale też skuteczne. Sensor o regulowanej rozdzielczości od 800 do 1600 DPI ma sprawdzić się w grach wymagających dużej precyzji, oferując większą dokładność przed oddaniem każdego strzału. Do tego Brawler ma gumowane wykończenie bocznych paneli, co ma poprawić chwyt i zapobiegać ślizganiu się dłoni.

Fury Brawler może pochwalić się dość długim kablem (180 cm) oraz teflonowymi ślizgaczami. Lista zalet tej myszy nie jest mała, ale cena – owszem. Za Fury Brawler przyjdzie nam zapłacić jedynie 19 zł.

 

Źródło: Entrymedia, Fury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *