Cooler Master: nie musisz ciągle zmieniać obudowy
18 listopad 2016
Twoje dane w bezpiecznych rękach
23 listopad 2016

Genesis prezentuje mysz dla prawdziwych snajperów

Obecnie rywalizacja w sieci coraz rzadziej sprowadza się do radosnego biegania po planszy, a kluczem do wygranej jest nie tylko szybkość działania i inteligentne planowanie własnych ruchów, ale także precyzja. I tu pojawia się nowa mysz Genesis: GX58.

W takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive często trzeba dokładnie wcelować się w rywala, w czym może przeszkadzać zbyt wysokie DPI. Jeśli jednak wcześniej grało się właśnie na takim poziomie, ciężko szybko zmienić czułość myszki na odpowiednio niski pułap. Tu z pomocą ma przyjść zastosowany w GX58 przycisk snajperski, obniżający znacząco DPI i pozwalający na oddanie dokładnie wymierzonego strzału.

Pięć sposobów na wygraną

Oczywiście prócz przycisku snajperskiego w gryzoniu Genesis istnieje możliwość klasycznej zmiany DPI. GX58 posiada pięć poziomów czułości, z czego najwyższy z nich ma wartość 4000. O tym, jaki poziom DPI jest aktualnie ustawiony, gracza informuje podświetlenie LED.

Nowe serducho

Spore opcje dostosowywania czułości do własnych potrzeb na nic się zdadzą bez dokładnego sensora. Ten w GX58 to zmodyfikowany sensor optyczny Avago 3050L, mający zapewnić lepszą szybkość śledzenia, maksymalną akcelerację i szybkość przetwarzania danych.

Mysz w pełni Twoja

Dobry gryzoń dla graczy powinien charakteryzować się także dużymi możliwościami konfiguracyjnymi. Produkt Genesis pozwala na tworzenie własnych makr i profili, poza tym posiada również osiem programowalnych przycisków. Do tego dochodzi wewnętrzna pamięć myszki, umożliwiająca zapisanie własnych ustawień i korzystanie z nich niezależnie od tego, do jakiego komputera podepniemy mysz.

Dobrze leży w dłoni

Ostatnim, bardzo ważnym elementem w przypadku myszki jest kształt i wygoda, jaką niesie ze sobą jej użytkowanie. Stąd w GX58 znalazła się m.in. podpórka na kciuk po lewej stronie i opcja regulowania wagi od 112 g do 145 g – w spodniej części myszki, pod pokrywą, znajdują się bowiem trzy ciężarki o wadze 11 g każdy. Spód gryzonia pokryty jest także gumowaną powierzchnią, by gracz nie musiał martwić się, że urządzenie będzie się ześlizgiwać.

Mysz GX58 kosztuje około 99 zł.

 

 Cechy produktu:
– Sensora: optyczny Avago 3050L
– Maksymalna czułość: 4000 DPI
– Maksymalna szybkość przetwarzania danych: 8500 FPS
– Maksymalna akceleracja: 30 G
– Maksymalna szybkość śledzenia: 83 ips
– Szybkość raportowania: 1000 Hz
– Ilość przycisków: 8
– Długość przewodu: 2 m
– Waga: 112 – 145 g
– Metalowe ciężarki: 3x 11 g
– Wymiary: 128 x 88 x 38 mm
– Oprogramowanie: tak
– Wymagania systemowe: Windows® XP/Vista/7/8/10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *