Efektywniejszy sen dzięki smartwatchom
1 czerwiec 2015
Cooler Master przedstawia MasterCase – pierwszą na świecie modułową obudowę typu Mid-Tower z możliwością rozbudowy
2 czerwiec 2015

Cooler Master na nowo odkrywa ?Ducha tworzenia? i wprowadza slogan ?Make It Yours?

COMPUTEX 2015, 2 czerwca, Tajpej ? Cooler Master wprowadza nowy slogan: ?Make It Yours?. Slogan ten rozpoczyna nową drogę do wykorzystania ?Ducha tworzenia? w produktach i społeczności Cooler Master.

?Duch tworzenia jest tą ciekawością, która sprawia, że chcemy wiedzieć jak i dlaczego coś działa, a także satysfakcją wywodzącą się z faktu, że jesteś właścicielem czegoś, co sam stworzyłeś? – powiedział Roger Lin, dyrektor generalny firmy Cooler Master. ?Ludzie chcą, by unikalne produkty wyrażały siebie, to ludzka natura?.

Światowej sławy modderzy

W ramach realizacji idei ?Ducha tworzenia?, Cooler Master zaprosił zespół uznanych weteranów branży PC ? w tym Richarda Surroza ze Stanów Zjednoczonych, Petera Brandsa i Richarda Kiera z Holandii, Mathieu Heredia z Francji i Ronnie’ego Hara z Brazylii ? na tygodniowe warsztaty na temat przyszłości technologii.

Rewolucyjne podejście

W rezultacie powstała koncepcyjna wersja obudowy ? MasterConcept, łącząca nowatorskie rozwiązania oraz opinie profesjonalnych użytkowników, zrzeszonych w kręgach najlepszych społeczności modderskich z całego świata. MasterConcept oferuje użytkownikom niezwykle elastyczne podejście do tematu tworzenia komputera. Dzięki modułowej konstrukcji pozwala każdemu stworzyć PC-ta, który jest wyjątkowy zarówno w formie, jak i funkcji.

Nowe oblicze obudów

Idee tworzące koncepcję MasterConcept doprowadziły bezpośrednio do powstania obudowy MasterCase. Ten innowacyjny projekt prezentowany jest na tegorocznym Computex przez ośmiu twórców. Wśród nich znaleźli się światowej klasy modder Lee Harrington, artysta i rzeźbiarz Ron Lee Christianson, niezależny projektant gier Dave ?drdavient? Cooper, a ponadto projektant przemysłowy Lawrence Lee oraz twórcy Yu-Kai Tai i Kai-Yu Kamm z MakerBar Taipei.

# # #

O Cooler Master

Cooler Master z siedzibą w Tajpej, jest globalną firmą produkującą podzespoły komputerowe z ponad 20-letnim doświadczeniem w wypuszczaniu na rynek innowacyjnych produktów, które prawdziwie wzbogacają branżę. Kierujemy się pasją do rzeczy, które czynią budowę komputera wyjątkowym i satysfakcjonującym doświadczeniem, a także trwałym dzięki wizji, że możemy ponownie odnajdować sposób, w jaki te urządzenia są zaprojektowane, stworzone i używane. Od naszego przełomowego wydania pierwszego w historii aluminiowego PC aż do nowatorskiej zmiany do formatu modułowego, Cooler Master jest zobowiązany do dostarczania naszym klientom i fanom nadzwyczajności w wyborze i kontroli.

www.coolermaster.com lub FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *