DOD: kamera dla nocnych (moto)marków
20 lipiec 2016
DoD LS470W+ – test topowego dashcama
26 lipiec 2016

Cooler Master: kompletny zestaw dla gracza

Wybór sprzętu do grania wymaga wielu godzin spędzonych w sklepach stacjonarnych lub internetowych. A gdyby tak zaoszczędzić na czasie i pokusić się o konkretny zestaw? Tu z pomocą przychodzi Cooler Master, który właśnie wypuścił na rynek słuchawki MasterPulse, a  także złożony z klawiatury i myszki pakiet MasterKeys Lite L Combo RGB.  

Wchodzące w skład zestawu MasterKeys peryferia posiadają podświetlenie RGB, o palecie barw wynoszącej 16,7 mln kolorów. W przypadku pierwszego z wymienionych urządzeń podświetlone są wszystkie klawisze, natomiast gryzoń mieni się kolorami na scrollu i tylnej części. Dodatkowo  bez korzystania z oprogramowania można ustawić jeden z kilku trybów świetlnych, zmienić częstotliwość wyświetlania czy jego szybkość.

Graczu, smacznego!

Klawiatura posiada autorskie przełączniki hybrydowe Cooler Mastera. Do tego dochodzą liczne klawisze multimedialne, anti-ghosting na 26 przycisków, a także możliwość blokady klawisza Windows. Graczy lubiących spożywać posiłki przed komputerem powinna ucieszyć informacja, że klawiatura jest odporne na zachlapania. Gdy więc przez przypadek ochlapie się ją wodą lub innym płynem, nie wpłynie to w żaden sposób na jej działanie.

0617_58

Precyzja w każdym wymiarze

Myszkę wyposażono w cieszący się sporym uznaniem sensor optyczny Avago 3050. Gryzoń oferuje  cztery poziomy DPI – 500, 1000, 2000 i 3500 – dzięki czemu gracz sam może dostosować czułość urządzenia w zależności od własnej potrzeby. Lewy i prawy przyciski korzystają z przełączników Omron – na tyle ciężkich by uniknąć kłopotliwego missclicka, ale jednocześnie nie wymagających zbyt dużej siły do aktywacji.

0617_69

Słuchawki do grania i muzyki

Ciężkie basy  sprawdzają się idealnie przy słuchaniu muzyki, natomiast do gier znacznie lepiej pasuje neutralny dźwięk, pozwalający wychwycić kroki zbliżającego się rywala. MasterPulse korzysta z technologii Bass FX boost dial i dzięki umieszczonym na słuchawkach pokrętłach użytkownik sam może regulować ich intensywność.

Przemyślana konstrukcja

Wnętrze słuchawek chroni aluminiowa powłoka, natomiast silikonowe nakładki mają zapewnić właściwą przyczepność MasterPulse. Dodatkowo kształt słuchawek został tak zaprojektowany, by nie przepuszczać dźwięków z zewnątrz. O tym, jak duże ma to znaczenie, wie każdy fan muzyki. Trwałość urządzenia gwarantować ma też nieplączący się płaski kabel oraz etui do słuchawek.

JI_620_C 300dpi

Halo, słychać mnie?

Dzięki specjalnemu pilotowi użytkownik może przewijać, zatrzymywać czy pomijać utwory odtwarzane z tableta, PC-ta i smartfona. Kontroler pozwala także na bezpośrednie odbieranie przychodzących rozmów, zaś czuły mikrofon wbudowany w MasterPulse zapewnia odpowiednią jakość takiej konwersacji.

Pakiet MasterKeys Lite L Combo RGB kosztuje 269 zł, z kolei za słuchawki MasterPulse trzeba zapłacić 279 zł.

Cechy produktów:

Masterkeys Lite L Combo RGB:
– Klawiatura:
* Przełączniki: Cooler Master Mem-chanical
* Anti-ghosting: do 26 przycisków
* Podświetlenie: RGB
* Złącze: USB 2.0
* Długość kabla: 1,8 m
* Wymiary: 439 x 129 x 41 mm
* Waga (bez kabla): 967 g
– Mysz:
* Sensor: Avago 3050
* Podświetlenie: RGB
* Cztery poziomy czułości DPI: 500, 1000, 2000 i 3500
* Złącze: USB 2.0
* Długość kabla: 1,8 m
* Wymiary: 114 x 64 x 39 mm
* Waga (bez kabla): 91 g

MasterPulse:
– Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 – 20 000 Hz
– Długość kabla: 1,3 mm
– Złącze: pozłacany jack 3,5 mm
– Przetworniki: 8mm
– Czułość głośników (@100Hz): 119 dB ± 3 dB (basy włączone),  109 dB ± 3 dB (basy wyłączone)
– Maksymalna moc wyjściowa: 20mW
– Impedancja głośników:  20
– Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10 000 Hz
– Czułość mikrofonu: -44 ± 4dB (przy 1KHz, 1V/PA )
– Stosunek sygnału do szumu: 58dB lub więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *