MyKronoz – smartwatche, którymi nie pogardzi żadna kobieta
30 maj 2016
Zalman: dobra obudowa nie musi być droga
31 maj 2016

Cooler Master gotowy na Computex

W dniu rozpoczęcia targów Computex 2016 Cooler Master postanowił podgrzać atmosferę i ujawnić kolejne szczegóły związane ze swoją obecnością na jednej z największych imprez w branży IT.

W czasie targów tajwański producent przewiduje zarówno publiczne jak i prywatne pokazy, w czasie których będzie się starał udowodnić, iż to wyobraźnia i moc twórcza tysięcy zwykłych użytkowników jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania w wyglądzie i działaniu PC-tów.

Od niej wszystko się zaczyna
Jako najlepszy dowód mają posłużyć popularne obudowy z serii MasterCase, na czele z ich najnowszą odsłoną w postaci MasterCase Maker, czy linia MasterBox, również zapewniająca szerokie pole do modyfikacji zarówno w środku, jak i na zewnątrz sprzętu.

Modyfikacje aż po same peryferia
O wyższości dających się modyfikować urządzeń mają przekonywać także m.in. klawiatury MasterKeys. Użytkownik może nie tylko wybrać ich rozmiar – między wersją L a S – ale także dostosować ich działanie do własnych potrzeb i preferencji. Podobny wybór jeśli chodzi o wygląd czy możliwości konfiguracji dotyczy myszek i słuchawek dostarczanych przez Cooler Master.

Rozwiązania dobre dla PC-ta
Targi to także okazja do pochwalenia się nowymi rozwiązaniami, takimi jak chociażby innowacyjny sposób zaprojektowania obwodu w MasterWatt Maker 1200, pozwalający na efektywniejsze działanie zasilacza. Pokazane zostaną również technologie, które już zdążyły zdobyć uznanie wśród odbiorców – tu markę Cooler Master reprezentuje chłodzenie MasterAir.

Wyskocz na targach
Prócz prezentacji sprzętu i możliwości zadania pytań przedstawicielom Cooler Master, na publicznym stoisku firmy każdy zwiedzający będzie mógł zaprojektować i następnie wydrukować unikalne przyciski do klawiatury lub skomponować własne utwory muzyczne w środowisku 3D. Do tego dochodzą też takie atrakcje jak wzięcie udziału w symulacji lotu ze spadochronem czy sterowanie robotem.

Zapraszamy!
Targi Computex odbędą się w dniach od 31 maja do 4 czerwca. Cooler Master zaprasza wszystkich odwiedzających do TWTC Nangang Exhibition, hala 4F M0820.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *