O co chodzi w GTA?
26 grudzień 2013
Tomb Raider
20 styczeń 2014

Call of Duty, czyli klasyka spośród gier

Wielu zwolenników ma jedna z najpopularniejszych gier akcji, czyli Call of Duty. Fenomen tej gry spowodował, że powstała aż 10 jej odsłon. Każda z nich spotkała się z przychylnością fanów. Call of Duty nieprzerwanie zachwyca złożoną, a zarazem wartką akcją, dzięki której od gry nie można się oderwać. W najnowszej odsłonie twórcy gry przygotowali wiele atrakcji. Scenariusz dotyczy Stanów Zjednoczonych, a właściwie czasów, kiedy już nie były one potęgą.

Podstawowym zadaniem graczy jest pokonanie wroga, który to spowodował najazd na to państwo. Gracze mają do dyspozycji wiele rodzajów broni. Są to m.in. karabiny szturmowe, snajperskie, granaty czy pistolety. Misja wydaje się dość prosta, jednak trzeba ją wykonywać według ścisłych zaleceń.

Tylko wtedy można pomyślnie ukończyć dany etap gry. Ponadto gra zawiera wiele, bardzo zróżnicowanych misji, co dodatkowo podnosi poziom jej atrakcyjności. Ze względu na to, że gra zalicza się do typowych strzelanek może wydawać się, że trzeba jedynie wyeliminować wroga. Jednakże niejednokrotnie uczestnicy będą musieli uwolnić innych żołnierzy z rąk nieprzyjaciela czy zdobyć konkretne urządzenie. Dzięki takiej różnorodności gracz może doświadczyć zupełnie nowych emocji. Poszczególne etapy nie tak łatwo ukończyć, jednak w ten sposób można dłużej cieszyć się grą.

Call of Duty jest grą dopracowaną w nawet najdrobniejszych szczegółach. Niespotykane zwroty akcji i unikalny scenariusz gry sprawiają, że Call of Duty jest jednym z liderów wśród gier akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *