Potrzebujesz innowacji? Postaw na GPON
23 listopad 2015
Thrustmaster: weź udział w rajdzie
24 listopad 2015

Brakuje energii i informacji? Podłącz Apple przez kabel Delock

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń Apple, z całą pewnością doceniasz ich pełną funkcjonalność. By Twój telefon czy tablet stał się jeszcze wygodniejszy i bardziej niezawodny, warto mieć przy sobie kompatybilny kabel USB.

Urządzenia mobilne Apple, które w ostatnich latach bardzo zyskały na popularności, do transmisji danych czy zasilania wykorzystują 8-pinowe złącze Apple Lightning™. Oznacza to, że gdy zajdzie taka potrzeba, użytkownicy sprzętu z nadgryzionym jabłuszkiem, nie mogą wykorzystać popularnych przewodów micro-USB bez odpowiedniej przejściówki. By w każdej awaryjnej sytuacji móc podładować iPhone’a czy skopiować bardzo ważne pliki z komputera w pracy, warto zaopatrzyć się w dodatkowy, kompatybilny z naszym urządzeniem kabel.

1

Jednym z takich przewodów jest metrowe łącze wyprodukowane przez Delock. Kabel wyposażony w męskie złącze USB 2.0 w pełni wpisuje się w estetykę urządzeń z iOS’em. Wtyczkę Lightning™ zakończono podświetleniem LED informującym o stanie baterii na podstawie zmian koloru – kiedy akumulator jest w pełni naładowany, „lampka” przełącza się z diody czerwonej na niebieską.

Przewód do transmisji danych USB i zasilania Delock kosztuje około 36 zł.

Cechy urządzenia:

– Złącza: USB 2.0 typ A męski, 8-pinowe złącze Apple Lightning™

– Opracowany dla urządzeń: iPhone 6S, 6S Plus, 6, 6 Plus, 5, 5C, 5S, iPad, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad Air 2, iPod nano (7. generacja), iPod touch (5. generacja)

– Wskaźnik LED stanu ładowania

– Złącze w metalowej obudowie

– Kolor: biały

– Długość kabla: ok. 1 m

– Wymagania systemowe: jeden wolny port USB typ A

– Zawartość opakowania: Kabel USB do transmisji danych i zasilania, instrukcja obsługi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *