Historia szczurem się toczy, czyli porozmawiajmy o R.A.T.- ach
23 czerwiec 2015
Czy wiesz jak chronić swoją lustrzankę?
25 czerwiec 2015

AVerMedia: streamuj w najlepszej jakości

?Twój stream. Twój design? ? takim hasłem reklamuje się nowy produkt od firmy AVerMedia ? Live Gamer Extreme. Urządzenie to pozwala przechwytywać i streamować nieskompresowane, wysokiej jakości dane praktycznie bez żadnego opóźnienia.

Jest to możliwe dzięki eliminacji kodowania sprzętowego. Urządzenie oferuje także wsparcie wysokiej jakości podglądu w czasie rzeczywistym. Oznacza to nic innego, jak to, że streamowany obraz natychmiast pojawia się na ekranie monitora.

Podkład muzyczny

Obsługując również drugie źródło audio, urządzenie pozwala łączyć dźwięk gry z dźwiękiem wejścia AUX lub mikrofonu. Dzięki tej przydatnej funkcji można stworzyć dodatkową ścieżkę dźwiękową, która z pewnością przyciągnie uwagę widza.

Nagrywaj, edytuj, publikuj

Oprogramowanie RECentral 2 pozwala edytować, ciąć i łączyć sekwencje w ruchu ? jest to możliwe dzięki funkcji edycji na żywo. Facecam z kolei to tzw. obraz w obrazie ? opcja ta pozwala wyświetlić kilka scen naraz i dostosować układ mediów wedle swoich preferencji. Dzięki segregacji wg nazwy i sygnatury czasowej, w prosty sposób można także zarządzać plikami wideo.

Własna strona tytułowa

Narzędzie Cover Creator daje możliwość wyboru, edycji własnej strony tytułowej urządzenia do streamowania. Łatwo i przyjemnie możemy więc stworzyć je tak, by odpowiadało naszym preferencjom i indywidualnemu stylowi.

Live Gamer Extreme jest kompatybilne zarówno z PC, jak i z konsolami. Cena detaliczna produktu wynosi 680 zł.

Specyfikacja urządzenia:

– Interfejs: USB 3.0

– Wejście wideo: Cyfrowe ? HDMI, analogowe ? Component

– Wejście audio: Cyfrowe ? HDMI, analogowe ? RCA L/R

– Wyjście wideo: HDMI (przekazywanie z wejść HDMI i Component)

– Audio mix in: 3.5 mm MIC/AUX in

– Rozdzielczość przechwytywania: 1080p60 (maks.)

– Wsparcie rozdzielczości: 480i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p (maks.: 1080p@60fps)

– Format kodowania: MP4 (H.264+AAC)

– Wymiary: 145mm*97mm*29mm

– Masa: 182 g


O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów multimedialnych do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu. AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

http://www.avermedia.eu/PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *