3 mins read

Acar X5: jedyna przeciwprzepięciowa listwa zabezpieczająca na rynku z wieczystą gwarancją

Z okazji 25-lecia działalności, polski producent urządzeń przeciwprzepięciowych HSK Data wprowadził na rynek nową listwę zasilająco – zabezpieczającą o nazwie acar X5. Zaopatrzona w szereg zabezpieczeń oferuje nowoczesny design i jako jedyna na rynku potwierdza swoją bezawaryjność wieczystą gwarancją.

Listwa na lata

Urządzenie acar X5 to nowoczesny produkt z serii listew przeciwprzepięciowych, który chroni domowe urządzenia elektryczne przed skutkami wyładowań atmosferycznych. Wysoka jakość materiałów z jakich została wykonana oraz liczne testy przeprowadzone w akredytowanych laboratoriach, potwierdzają jej niezawodność i gwarantują bezawaryjną pracę przez cały okres użytkowania. Poza wieczystą gwarancją, producent oferuje dodatkowo roczne ubezpieczenie za szkody wyrządzone przez wadliwy produkt.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Dzięki wbudowanej ochronie przeciwprzepięciowej oraz automatycznemu bezpiecznikowi, użytkownik zyskuje skuteczną ochronę sprzętu przed jego uszkodzeniem. Dodatkowo listwa acar X5 została wyposażona w przesłony ochronne gniazd. Takie rozwiązanie zapobiega wetknięciu palców lub innych niedużych przedmiotów do otworów sieciowych, tym samym chroniąc dzieci i dorosłych przed przypadkowym porażeniem prądem elektrycznym.

Elegancki wygląd

Przy powstawaniu listwy projektanci zwrócili szczególną uwagę na jej wygląd zewnętrzny. Obudowa wykonana z samogasnącego tworzywa posiada błyszczące wykończenie powierzchni, które dodatkowo podkreśla jej niebanalny i wyjątkowy charakter. Listwa acar X5 jest dostępna w 4 wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo ją można dopasować do wnętrza mieszkania.

Funkcjonalność

Produkt posiada cztery możliwe kierunki ułożenia kabla zasilającego, które ułatwiają organizację przewodów i zachowanie porządku. Dzięki dodatkowym uchwytom mocującym (opcja) można w prosty sposób zamontować listwę na ścianie lub w meblach.

Made in Poland

Na koniec warto podkreślić, że listwa została w całości wyprodukowana w Polsce. Przy obecnym zalewie produktami wątpliwej jakości z Chin, fakt ten nabiera szczególnego znaczenia, tym bardziej

jeśli w grę wchodzi własne bezpieczeństwo i naszych najbliższych.

Listwa jest dostępna na rynku w cenie 59 zł.

Cechy produktu:

– Wieczysta gwarancja

– Roczne ubezpieczenie za szkody wyrządzone przez wadliwy produkt na kwotę 7000 zł

– 5 gniazd z sieciowym z uziemieniem

– Automatyczny bezpiecznik

– 4 dostępne warianty kolorystyczne (czarno-szary, szaro-czarny, czarny i szary)

– Podświetlany wyłącznik dwubiegunowy

– Dostępne długości kabla: 1,5m, 3m, 5m

– Ochrona przeciwprzepięciowa

– Cztery możliwe kierunki ułożenia kabla zasilającego

– Opcjonalne uchwyty mocujące

– Ochronne przesłony gniazd zasilających

– Błyszczące wykończenie powierzchni czołowej


O HSK DATA

HSK Data Ltd. Sp. z o.o. już od ponad 25 lat jest czołowym polskim producentem listew przeciwprzepięciowych marki acar i systemów automatycznej identyfikacji. Znana jest, jako firma wdrażająca najnowsze technologie oraz jako twórca produktów o najwyższym standardzie.

www.hsk.com.pl