Mionix Avior SK – synonim elegancji
15 wrzesień 2015
Nowa marka gamingowa w portfolio Impaktu
17 wrzesień 2015

ZeWatch3 – najnowszy smartwatch od MyKronoz

ZeWatch3 to kolejny smartwatch z jednej z najważniejszych serii szwajcarskiego producenta. Nowy produkt wyróżnia się ciekawym wyglądem, dotykowym ekranem oraz ułatwioną funkcją ładowania. Dzięki temu powstał intuicyjny i funkcjonalny sprzęt w przystępnej cenie.

Nowe modele znanych serii produktów zazwyczaj oznaczają pewne usprawnienia. Podobnie jest w przypadku ZeWatch3. Najważniejszym z nich jest zastosowanie dotykowego ekranu, który ułatwi obsługę smartwatcha. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej i przede wszystkim instynktownie będzie można odczytywać wiadomości czy powiadomienia z portali społecznościowych.

Stylistyka nie odbiega mocno od poprzednich modeli serii, ale jest jednak pewnym krokiem w stronę coraz bardziej eleganckiego stylu, do którego dąży szwajcarski producent. Wprawne oko zauważy designerskie wykończenie oraz stylowy pasek. Co istotne ułatwiono także ładowanie poprzez kabel USB.

ZeWatch3 - SILVER WHITE - Back view

Oprócz tego ZeWatch3 posiada wszystkie możliwości poprzednika. Umożliwi odbieranie połączeń przychodzących, śledzi aktywność, a także monitoruje sen. To w połączeniu z dotykowym ekranem oraz niewygórowaną ceną powoduje, że nowy model od MyKronoz zapowiada się naprawdę ciekawie.

Warto wspomnieć także o tym, że darmowa aplikacja MyKronoz działa nie tylko z systemami Android oraz iOS, ale jest także kompatybilna z urządzeniami korzystającymi z systemu Windows Phone.

ZeWatch3 - BROWN - Full collection

ZeWatch3 dostępny jest w trzech kolorach – srebrnym, czarnym oraz różowego złota.

Sugerowana cena detaliczna smartwatcha wynosi 399 zł.

Zobacz wideo jak przydatny może być taki smartwatch.

 

Specyfikacja:

– Obsługiwany za pomocą darmowej aplikacji na systemy: Windows Phone, Android oraz iOS
– Odporny na pot, deszcz oraz zachlapania
– 3-osiowy akcelerometr
– Wyświetlacz OLED 96 x 64 mm
– Bateria 200mAh
– Bluetooth: 2.1 + 4.0 BLE
– Wymiary: 14,7 x 8,6 x 5,8 cm
– Waga 41 gr

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *