2 mins read

ZeCircle Premium: smartwatch dla estetów

Dla osób ceniących sobie w smartwatchach nie tylko funkcjonalność, ale również elegancki wygląd, MyKronoz przygotował model ZeCircle Premium.

By zadowolić wymagających klientów, szwajcarski producent wyposażył swój produkt w elegancką obwódkę i skórzany pasek, występujący w 6 różnych kolorach do wyboru. Ekran dotykowy OLED zamknięto w cienkiej, wodoodpornej obudowie ze stali nierdzewnej, zaś wszystkie wykończenia zrobiono z aluminium.

ZeCircle Premium Embossed Pink Gold-email

A co kryje się we wnętrzu ZeCircle Premium? Urządzenie wyposażono w 3-osiowy akcelerometr i baterię 55 mAh, która umożliwia działanie smartwatcha do pięciu dni.

Dzięki połączeniu przez Bluetooth i darmowym aplikacjom na smartfony, zegarek będzie nas powiadamiał o otrzymanych SMS-ach, e-mailach czy połączeniach przychodzących. W ten sposób zmniejszymy ryzyko przegapienia istotnych dla nas wiadomości. To samo tyczy się naszych profili społecznościowych: w tym przypadku również będziemy mogli sprawdzić czy nie wydarzyło się na nich nic nowego i ciekawego.

Dla miłośników biegania i spacerowania przygotowano możliwość zmierzenia pokonanego dystansu. Na dodatek w każdej chwili możemy sprawdzić, ile udało nam się spalić kalorii. Jeśli natomiast lubicie wyznaczać sobie, ile chcecie zaliczyć danego dnia kilometrów, ZeCircle poinformuje was, gdy uda się pokonać założony cel.

Urządzenie MyKronoz ma także pomóc w lepszej organizacji dnia: w tym celu możemy ustawić dźwiękowe przypomnienie. Także i nocą zegarek nie pozostaje bezczynny, bowiem smartwatch pozwala monitorować czas i jakość naszego snu.

MyKronoz ZeCircle Premium kosztuje ok. 339 zł.

 

Cechy produktu:

– Technologia Bluetooth

– Rozmiar: 254x34x10 mm

– Waga: 30 gr

– Bateria 55 mAh

– Czas pracy: do 5 dni

– Ekran dotykowy OLED 64×32 pikseli

– 3-osiowy akcelerometr

– Działa w temperaturze od -20°C do +40°C

– Zawiera gniazdko USB do ładowania