Cooler Master: nowa obudowa MasterCase Maker 5t
12 grudzień 2016
Otwarte API – zostań koderem Mionixa
14 grudzień 2016

Zalman prezentuje specjalną wersję klawiatury K900M

Producenci coraz częściej decydują się na wypuszczenie edycji specjalnych swoich flagowych produktów. Na taki krok zdecydował się Zalman, prezentując klawiaturę ZM-K900M White Edition

Wyróżnikiem ZM-K900M White jest jej biały kolor, mający podkreślić podświetlenie RGB. Skoro samo podświetlenie ma tak duże znaczenie dla wielu graczy, nie powinno dziwić, iż klawiatura Zalmana posiada również kilka różnych trybów świetlnych, w tym możliwość wyróżnienia klawiszy przydatnych w Counter-Strike’u, League of Legends czy innych sieciowych grach. Klawiatura pozwala też zaprogramować własny układ świateł.

06_

Szybki jak K900M
Oprócz tego K900M White posiada wszystkie te elementy, na jakie składała się podstawowa wersja klawiatury, w tym przełączniki Kailh Blue. Urządzenie korzysta także z technologii Z-Engine, oferującej polling rate na poziomie 1000 Hz i mającej w ten sposób czynić z produktu Zalmana urządzenie do 20 razy szybsze niż inne tego typu sprzęty.

Za dotknięciem klawisza
Nowy produkt Zalmana pozwala też na nagrywanie makr w różnych trybach (pętli, auto, czasowym), a także regulowanie ich szybkości przy pomocy klawiszy strzałek. Klawiatura posiada również klawisze multimedialne, a nawet przycisk ułatwiający natychmiastowe załadowanie w przeglądarce zakładki ze stroną Google.

03_

Miss clickom śmierć
W klawiaturze dla graczy nie mogło zabraknąć anti-ghostingu na wszystkie przyciski. Niezależnie więc od tego, ile klawiszy wciśniemy na raz, system zawsze odczyta prawidłowo każdy z nich. Do tego dochodzi klawisz Z Key, blokujący przycisk Windows i tym samym chroniący przed niefortunnym miss clickiem.

Klawiatura K900M White kosztuje około 520 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się klawiatura Zalmana.

Cechy produktu:
– Kolor: biały
– Podświetlenie: RGB
– Przełączniki: Kailh Blue
– Ilość klawiszy: 104
– Klawisze multimedialne
– Klawisze makr: 10
– Funkcja anti-ghosting
– Złącze: USB
– Kompatybilność: USB/PS2
– Długość kabla: 1,7 m
– Wymiary: 440x140x35 mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *