Prosty w obsłudze NAS do użytku domowego
18 styczeń 2017
Jak zintegrować ze sobą dyski SSD i HDD
24 styczeń 2017

Zalman prezentuje nową myszkę laserową

Znana z obudów i chłodzenia firma Zalman, coraz śmielej wchodzi w dziedzinę peryferii komputerowych. Efektem tych starań jest mysz ZM-GM7.

Tak prezentują się osiągi ZM-GM7 w liczbach: polling rate wynoszący 1000 Hz, mający uczynić z gryzonia produkt ośmiokrotnie szybszy niż przeciętna mysz na złączu USB; wyświetlanie 12000 klatek na sekundę dla właściwego śledzenia ruchów; sześć poziomów DPI, z czego maksymalny wynosi 16000.

Wśród zastosowanych w gryzoniu podzespołów znalazł się sensor laserowy Avago A9800 i procesor 32-bitowy MCU. Do tego dochodzą uznane przez graczy przełączniki OMRON i siedem przycisków, których pierwotne ustawienie można zmienić przy pomocy specjalnego oprogramowania. Do tego dochodzi także możliwość zapisywania makr.

Oprogramowanie dołączone do produktu umożliwia też spersonalizowanie podświetlenia RGB, ustalenia szybkości podwójnego kliknięcia, czułości gryzonia czy LOD, czyli Lift Of Distance. Jak zapewnia producent kształt myszy jest uniwersalny, dzięki czemu ma być ona kompatybilna ze wszystkimi rodzajami chwytów.

Mysz Zalman ZM-GM7 ma być dostępna na polskim rynku w II kwartale b.r., wtedy też poznamy jej cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *