JAM – baw się gdziekolwiek chcesz
23 maj 2016
Myszka mierząca puls, czyli jak wzbogaci się branża gier
25 maj 2016

Zalman odsłoni wszystko

W trakcie tegorocznych targów Computex 2016 z mocnej strony zamierza się pokazać koreańska firma Zalman, która już teraz zaprasza media i partnerów biznesowych do odwiedzenia swojego stoiska.

Wiedząc, jak ważna jest właściwa komunikacja na linii  producent – media – klient, Zalman na Computexie zamierza odkryć wszystkie karty i zaprezentować pełną paletę swoich produktów: wśród nich znajdą się m.in. chłodzenia procesorów, urządzenia peryferyjne, a także obudowy klasy mid i high. Zalman zapowiedział przy tym, że wiele z tych urządzeń zostanie pokazana publice po raz pierwszy.

Prócz prezentacji sprzętu zainteresowani będą mogli również odbyć dłuższą rozmowę, w trakcie której przedstawiciele Zalmana odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ich produktami.  W celu umówienia się na prywatne spotkanie, wystarczy wcześniej wysłać e-mail na adres: peter@zalman.co.kr, z krótką informacją o sobie i reprezentowanej przez siebie firmie czy redakcji, a także preferowane miejsce i czas spotkania.

Targi Computex to jedna z największych imprez poświęconych branży teleinformatycznej. W tym roku odbędą się one w Tajpej w dniach 31 maja do 4 czerwca. Stoisko Zalmana będzie mieścić się w pokoju nr 1110, czynne w godzinach 9 – 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *