Asustor wprowadza 10-cio gigabitową kartę sieciową
19 listopada 2018
INNO3D: podkręcony fabrycznie GeForce RTX 2070 z “Battlefield V” w komplecie
22 listopada 2018

Zalman: nowa mysz dla oszczędnych graczy

Zalman, znany głównie z produkcji obudów, układów chłodzenia i zasilaczy komputerowych, tworzy także akcesoria i peryferia dla graczy. Wśród przedstawionych na ostatnim Computexie nowości pojawiły się trzy nowe myszy koreańskiego producenta, w tym ZM-GM5.

 

Mysz oznaczona jako Zalman ZM-GM5 to model przeznaczony dla graczy, oczekujących komfortowego w użytkowaniu urządzenia, które zachowa rozsądną cenę i wysoką jakość wykonania, przy wyraźnie gamingowym designie. Zadanie niełatwe, ale Zalmanowi udało się sprostać wyzwaniu.

ZM-GM5_04

Podstawą działania myszy jest sensor. To on odpowiada za precyzję działania i szybkość reagowania na ruch myszą. Model ZM-GM5 zbudowany jest wokół docenianego w tym segmencie czujnika optycznego Pixart A3050 o rozdzielczości 4000 DPI. Pozwala on na skuteczną rywalizację w grach, przy wykorzystaniu różnego rodzaju podkładek.

ZM-GM5_01

Gamingowy design myszy ZM-GM5 zapewnia konfigurowalne podświetlenie LED RGB. Producent zadbał także o odpowiednią liczbę przycisków, których w nowej konstrukcji Zalmana mamy łącznie 9. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu możemy modyfikować oba te elementy: od koloru i trybu podświetlenia, po działanie przycisków.

 

Mysz ma być dostępna w sprzedaży w grudniu b.r. a jej cenę ustalono na ok. 95 zł.

ZM-GM5_03
Dane techniczne:

  • Sensor: Pixart A3050
  • Rozdzielczość: 4000 DPI
  • Podświetlenie LED RGB
  • Dołączone oprogramowanie
  • 9 przycisków

 

 

 

Źródło: Entrymedia, Zalman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *