MasterCase 5 Maker – zmieść w niej co tylko chcesz
15 czerwiec 2016
Cooler Master – dla twórców zrobią wszystko
21 czerwiec 2016

Zabierz muzykę ze sobą

Coraz więcej firm poszerza swoja ofertę o głośniki mobilne, które dzięki kompaktowym rozmiarom i ciekawym kształtom są chętnie kupowane przez młodych miłośników muzyki. Speedlink postawił na urządzenie, które zmieści się w najmniejsze zakamarki…

Pomimo coraz większych możliwości smartfonów, żaden głośniczek zamontowany w słuchawce nie zapewni tak dobrego dźwięku, jak nieco pojemniejsze urządzenie. Obudowa głośnika takiego jak Cubid może nie tylko posłużyć za dobre pudło rezonansowe, ale również pomieścić większe, wydajniejsze membrany. Poza elektroniką i membraną, liczy się również ciekawy wygląd, tutaj przybrał on kształt przypominający ściętą piramidę.

Wybierając głośnik mobilny zależy nam na możliwości korzystania równolegle z funkcji telefonu. Dzięki komunikacji Bluetooth głośnik jest w stanie przesyłać dane w odległości do 10 m. Dodatkową wygodę korzystania ma zapewnić wbudowany mikrofon, umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych. Aby wydłużyć czas pracy smartfona, można zwyczajnie połączyć urządzenia standardowym kablem audio.

Podczas wyboru sprzętu mobilnego warto kierować się pojemnością akumulatora. CUBID zasilany jest baterią litową i jak deklaruje producent zapewnia do 4 godzin nieprzerwanego grania. Dzięki pokryciu konstrukcji gumą, urządzenie ma być bardziej wytrzymałe na upadki.

Cubid  kosztuje około 130 zł.


Cechy urządzenia:
– Bezprzewodowy głośnik Bluetooth
– Powlekany gumą
– Akumulator litowy oferujący 4 godziny nieprzerwanej pracy
– Zasięg do 10m
– Wbudowany mikrofon (urządzenie głośnomówiące)
– Kabel do ładowania i dodatkowy kabel audio w zestawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *