Live Gamer Portable CAPCOM edition ? limitowana wersja stworzona z myślą o fanach bijatyk
7 sierpień 2015
Paski do smartwatcha w wakacyjnym stylu
10 sierpień 2015

Wschodząca psia gwiazda

Modderzy wielokrotnie udowodnili nam, że komputer komputerowi nie równy, a granie nie koniecznie musi być okraszone ogromną, brzydką, czarną skrzynką z podzespołami w środku. Tym razem poznajcie Kruper Doga ? wschodzącą gwiazdę świata moddingu.

Kruper Dog to genialny projekt Maciela Barreto, który w tegorocznej edycji Case Mod World Series został laureatem w kategorii Rising Star, w której wygrywają najciekawsze, realizowane projekty.

02

Kruper to nowy superbohater stworzony w tajnym projekcie przez naukowców. Jest międzygalaktycznym psim droidem, który wraz ze swoimi kompanami ma za zadanie chronić Psi Świat przed atakiem obcych.

Ekipa pod dowództwem moddera zadbała o każdy szczegół. Łapy zostały wykonane z gliny i połączone specjalnymi plastikowymi elementami umożliwiającymi poruszanie się. Tułów uformowany został ze styropianu. Całość podkreśla czerwono-złota kolorystyka i mała figurka obsługującego droida psa.

03

Barreto w mechanicznym ciałku ukrył wysokiej klasy peceta, składającego się z płyty głównej Gigabyte z97x-ed3h, procesora i7-3770K, karty graficznej GeForce GTX 560, ośmiu kości 8GB RAM oraz 120 GB pamięci SSD.

Całość zasilana jest przez 1100 watowego Cooler Master Ultimate. Modder zadbał również o chłodzenie CPU, które stanowi model Cooler Master V8 CTS.

04

Jeśli podoba Wam się Kruper Dog, koniecznie odwiedźcie workblog Barreto i zobaczcie kulisy powstawania tego niezwykłego projektu.

 

O Cooler Master
Cooler Master od ponad dwóch dekad dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić między innymi nowoczesne systemy chłodzenia: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, profesjonalnej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

www.coolermaster.com lub FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *