1 min read

Windows 10 ? nowy system a kompatybilność sterowników i oprogramowania

Wraz z premierą nowego systemu operacyjnego firmy Microsoft, pojawiają się obawy odnośnie działania produktów Avermedii. Prace nad nową wersją sterowników trwają.

Uprzejmie informujemy, iż większość naszych urządzeń działa prawidłowo na nowym systemie Windows 10. Sterowniki oraz oprogramowanie RECentral są kompatybilne i powinny zapewnić 100% funkcjonalności urządzenia. Bardzo ciężko pracujemy nad przygotowaniem kolejnych wersji naszego oprogramowania, które będzie w pełni kompatybilne z Windowsem 10.

W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem produktów Avermedii prosimy bezzwłocznie kierować się do naszego działu pomocy technicznej w celu rozwiązania usterki. Nowa wersja sterowników i oprogramowania RECentral powinna być gotowa do pobrania w ciągu kilku najbliższych dni na oficjalnej stronie producenta.


O AVerMedia

AVerMedia Group jest znaczącym graczem w projektowaniu, produkowaniu i sprzedaży produktów multimedialnych do multimedialnych prezentacji oraz wideo i monitoringu. AVerMedia dąży do zastosowania zaawansowanych technologii, przy uwzględnieniu zaleceń związanych z ochroną środowiska, ergonomią używania i komfortem użytkowników w rozwijaniu innowacyjnych urządzeń o wysokiej, jakości i w przystępnych cenach.

www.gamerzone.avermedia.com/pl