Idealny prezent dla kierowców. Niższe ceny wideorejestratorów DOD
30 listopad 2017
Zalman prezentuje uniwersalne chłodzenie wodne
1 grudzień 2017

Studiuj mądrze z IRIS

Długie kolejki do ksera to stały widok na polskich uczelniach. A gdyby tak postawić na inne rozwiązanie, pozwalające studentom zaoszczędzić czas i uniezależnić się od biegania z każdym papierkiem? Poniżej prezentujemy kilka propozycji od IRIS.

Typowa sytuacja na studiach: tuż przed egzaminem lub kolokwium ktoś pożycza ci całe naręcze notatek. Co teraz? Biec szybko do punktu z kserem? A przecież ten scenariusz będzie powtarzać się co chwilę, z apogeum przypadającym na okres sesji. Tymczasem wystarczy raz zainwestować w przenośny skaner, by na dobre pięć lat mieć spokój. IRIS proponuje aż cztery rozwiązania, które ułatwią studentom życie.

slider03 (1)

Klasyka z nowoczesnością
Najbliżej klasycznego skanera wydaje się być IRIScan Anywhere 5 – przenośne urządzenie o podzespołach pozwalających na skanowanie dokumentów w dużej rozdzielczości czy zapisywania ich w różnych formatach, w tym jako pliki audio. Sprzęt skanuje z szybkością ośmiu stron na minutę, a jego niewielkie rozmiary pozwalają schować go do plecaka.

91k1rMLjZgL._SL1500_

Książki ponad życie
Wielu studentów wiedzę woli czerpać z książek, a nie tylko notatek czy skryptów. Dla nich idealnym urządzeniem będzie IRIScan Book 5. Dzięki kółkom umieszczonym pod sprzętem, skaner jest w stanie zeskanować stronę w wysokiej rozdzielczości w ciągu maksymalnie dwóch sekund.

IRIScanMouseExecutive2_icon_01

Gryzonia w dłoń!
Jest też propozycja dla tych, którzy często korzystają z laptopa na uczelni. IRIScan Mouse Executive 2 umożliwia tworzenie cyfrowych kopii dokumentów, po prostu przejeżdżając po nich myszką. W urządzeniu IRIS umieszczono bowiem skaner, pozwalający na skanowanie z rozdzielczością do 400 DPI.

Iris lifestyle

Gdy nie rozstajesz się z długopisem
IRISNotes Air 3 przeznaczony jest dla osób, które z jednej strony nie lubią lub nie potrafią szybko pisać na klawiaturze, a z drugiej ciężko im się uczyć z ręcznych notatek. Wspomniane urządzenie IRIS pozwala na konwertowanie zapisanych stron prosto do WORD-a czy innych edytorów tekstowych, znacznie ułatwiając tym samym naukę.

Ceny urządzeń Iris zaczynają się od ok. 220 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *