Idealny prezent dla kierowców. Niższe ceny wideorejestratorów DOD
30 listopada 2017
Zalman prezentuje uniwersalne chłodzenie wodne
1 grudnia 2017

Studiuj mądrze z IRIS

Długie kolejki do ksera to stały widok na polskich uczelniach. A gdyby tak postawić na inne rozwiązanie, pozwalające studentom zaoszczędzić czas i uniezależnić się od biegania z każdym papierkiem? Poniżej prezentujemy kilka propozycji od IRIS.

Typowa sytuacja na studiach: tuż przed egzaminem lub kolokwium ktoś pożycza ci całe naręcze notatek. Co teraz? Biec szybko do punktu z kserem? A przecież ten scenariusz będzie powtarzać się co chwilę, z apogeum przypadającym na okres sesji. Tymczasem wystarczy raz zainwestować w przenośny skaner, by na dobre pięć lat mieć spokój. IRIS proponuje aż cztery rozwiązania, które ułatwią studentom życie.

slider03 (1)

Klasyka z nowoczesnością
Najbliżej klasycznego skanera wydaje się być IRIScan Anywhere 5 – przenośne urządzenie o podzespołach pozwalających na skanowanie dokumentów w dużej rozdzielczości czy zapisywania ich w różnych formatach, w tym jako pliki audio. Sprzęt skanuje z szybkością ośmiu stron na minutę, a jego niewielkie rozmiary pozwalają schować go do plecaka.

91k1rMLjZgL._SL1500_

Książki ponad życie
Wielu studentów wiedzę woli czerpać z książek, a nie tylko notatek czy skryptów. Dla nich idealnym urządzeniem będzie IRIScan Book 5. Dzięki kółkom umieszczonym pod sprzętem, skaner jest w stanie zeskanować stronę w wysokiej rozdzielczości w ciągu maksymalnie dwóch sekund.

IRIScanMouseExecutive2_icon_01

Gryzonia w dłoń!
Jest też propozycja dla tych, którzy często korzystają z laptopa na uczelni. IRIScan Mouse Executive 2 umożliwia tworzenie cyfrowych kopii dokumentów, po prostu przejeżdżając po nich myszką. W urządzeniu IRIS umieszczono bowiem skaner, pozwalający na skanowanie z rozdzielczością do 400 DPI.

Iris lifestyle

Gdy nie rozstajesz się z długopisem
IRISNotes Air 3 przeznaczony jest dla osób, które z jednej strony nie lubią lub nie potrafią szybko pisać na klawiaturze, a z drugiej ciężko im się uczyć z ręcznych notatek. Wspomniane urządzenie IRIS pozwala na konwertowanie zapisanych stron prosto do WORD-a czy innych edytorów tekstowych, znacznie ułatwiając tym samym naukę.

Ceny urządzeń Iris zaczynają się od ok. 220 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *