Pecetowe marzenie fanów Transformersów
28 lipiec 2015
Turniej Evolution Championship Series 2015 już za nami
30 lipiec 2015

Sony: głębokie i mocne brzmienie basu

W słuchawkach Sony XB450AP Extra Bass, jak sama nazwa wskazuje, zadbano przede wszystkim o jak najwyższą jakość niskich tonów. Zapewnić to mają przetworniki, system Beat Response Control oraz zastosowanie aluminiowych elementów w obudowie.

Uderzający bas

Gwarancja basu odpowiedniej jakości to zasługa 30-milimetrowych przetworników akustycznych oraz membrany Extra Bass, która łączy sztywność z szybkością reakcji i zapewnia mocne wrażenia podczas słuchania. Dodatkowo zastosowano system Beat Response Control, dzięki któremu niskie częstotliwości będą brzmiały jeszcze lepiej.

Aluminiowe elementy obudowy

Także budowa słuchawek została stworzona z myślą o zapewnieniu dźwięku najwyższej jakości. Maskownica z aluminium tłumi drgania, dzięki czemu dźwięk pozostaje głęboki i mocny. Ponadto konstrukcja słuchawek z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza ucho, tworząc specjalny kanał akustyczny. Odbija on dźwięk co gwarantuje, że brzmienie jest pełniejsze i pozwoli wyłapać każdą nutę.

Dla użytkowników smartfonów

XB450AP ucieszą także użytkowników smartfonów. By zwiększyć ich funkcjonalność dodano na przewodzie miniaturowy pilot i mikrofon. Pozwoli to na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych oraz kontrolę nad dźwiękiem. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację SmartKey, by w pełni korzystać z możliwości zdalnego zarządzania mediami.

Komfort i funkcjonalność

Japoński producent zadbał także o wygodę użytkowania. Nauszniki wyściełane miękką ekoskórą są niezwykle wygodne i oferują skuteczną izolację dźwięków, zaś ich składana konstrukcja ułatwia transport podczas podróży.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora ? Impakt, wynosi 219 zł.

Cechy produktu:

– 30-milimetrowe kopułkowe przetworniki akustyczne XB
– Pasmo przenoszenia: 5 ? 22 000 Hz
– Aluminiowa obudowa
– Nieplączący się kabel
– System Beat Response Control
– Pozłacany, kątowy, czterotorowy wtyk mini stereo
– Obrotowa konstrukcja ułatwiająca transport
– Pilot i mikrofon na przewodzie


O Sony

Misją firmy Sony jest inspirowanie i zaspokajanie Twojej ciekawości. Nasza nieograniczona pasja do technologii, treści i usług oraz nieustające dążenie do innowacyjności prowadzą nas do tworzenia przełomowych, ekscytujących i rozrywkowych produktów, jakie zaprojektować może jedynie Sony.

Tworzymy nowe, unikalne wrażenia. Wszystko, co robimy, powstaje z myślą o tym, by wzbudzić Twoje emocje.

www.sony.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *