Wydajny laptop do gier z górnej półki
28 stycznia 2016
Jak podłączać dyski nowej generacji?
29 stycznia 2016

Scuderia Ferrari na Twoim biurku

20 marca w Melbourne rozpoczyna się pierwsza runda Formuły 1. Na szczęście, dzięki symulatorom już teraz można poczuć dreszczyk emocji towarzyszący wyścigom. W rozgrywce pomóc może GPX FERRARI EDITION – kontroler inspirowany Formułą 1 stworzony przez Thrustmastera z myślą o PC i Xbox 360.

Ergonomiczny kształt i kolorystyka Musetto (GPX) sprawiają, że urządzenie przypomina miniaturowy bolid F1. Jak zapewnia producent, pad zdaje egzamin nie tylko w symulatorach, ale również w innych gatunkach gier. Świadczyć ma o tym m.in. wykorzystanie precyzyjnych triggerów czy pokrycie uchwytu i gałek analogowych anty-poślizgową powłoką, zwiększającą dokładność sterowania.

By umożliwić dokładne określenie zagrożenia, zastosowano system wibracji Immersion – na jednej stronie urządzenia zamontowano silniczek generujący niskie częstotliwości, na drugiej – wysokie. Wygodę użytkowania zapewnia przycisk Xbox Guide wraz z LED-owym podświetleniem liczby graczy (4 wskaźniki) i guzik pozwalający na swobodne przełączanie się pomiędzy włączonymi grami, a menu konsoli.

Dzięki wkomponowanym logotypom i autografowi Fernando Alonso, będzie on doskonałą propozycją dla wszystkich fanów Scuderii Ferrari.

Gamepad GPX kosztuje około 200 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *