Arozzi: fotel dla graczy
7 lipca 2015
Router z zasięgiem do 10 km
7 lipca 2015

Rock Band 4 zgarnia nagrody

Rock Band 4 nie ma sobie równych. Podczas tegorocznej konferencji E3 gra zdominowała całą kategorię muzyczną, zdobywając 15 nominacji do nagród, w 8 z nich triumfując.

Podczas ostatnich targów E3 dziennikarze, dystrybutorzy i managerowie wyższego szczebla mieli okazję, by po raz pierwszy przetestować najnowszą odsłonę gry z serii Rock Band. Nikt jednak nie spodziewał się, że reakcje będą aż tak pozytywne.

?Grając solo w Rock Band 4 czujesz się naprawdę, naprawdę dobrze? ? napisał jeden z redaktorów ign.com – amerykańskiego serwisu informacyjnego o grach. Z kolei Wall Street Journal napisał: ?Ta gra muzyczna pozwala wykazać się kreatywnością na plastikowym kawałku w kształcie gitary bez strun?.

041366

Gra zajęła I miejsce w kategorii ?Najlepsza gra muzyczna? (IGN) oraz Najlepsza gra muzyczna/rytmiczna? (Game Informer). Ponadto produkcja studia Harmonix została doceniona przez redakcję serwisu Polygon i otrzymała tytuł ?Wybór redaktorów?.

Rock Band 4 jest muzyczną grą konsolową stworzoną przez studio Harmonix. Jej dystrybutorem jest zaś firma Mad Catz. Rock Band 4 to swoisty symulator gry w zespole rockowym ? dzięki mikrofonowi, a także specjalnym kontrolerom przypominającym perkusję, gitarę elektryczną i gitarę basową, w grę może grać od jednej do czterech osób.


O Mad Catz

Światowy lider w innowacyjności i produkcji peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Firma dostarcza na rynek akcesoria do gier video i oprogramowanie między innymi takich marek jak:
Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Swoje oddziały posiada w USA, Kanadzie, Europie i Azji.
Niebanalne wzornictwo oraz niesamowita wytrzymałość przy relatywnie niskich cenach spowodowały, że produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie.

www.madcatz.com lub FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *