Arozzi: fotel dla graczy
7 lipiec 2015
Router z zasięgiem do 10 km
7 lipiec 2015

Rock Band 4 zgarnia nagrody

Rock Band 4 nie ma sobie równych. Podczas tegorocznej konferencji E3 gra zdominowała całą kategorię muzyczną, zdobywając 15 nominacji do nagród, w 8 z nich triumfując.

Podczas ostatnich targów E3 dziennikarze, dystrybutorzy i managerowie wyższego szczebla mieli okazję, by po raz pierwszy przetestować najnowszą odsłonę gry z serii Rock Band. Nikt jednak nie spodziewał się, że reakcje będą aż tak pozytywne.

?Grając solo w Rock Band 4 czujesz się naprawdę, naprawdę dobrze? ? napisał jeden z redaktorów ign.com – amerykańskiego serwisu informacyjnego o grach. Z kolei Wall Street Journal napisał: ?Ta gra muzyczna pozwala wykazać się kreatywnością na plastikowym kawałku w kształcie gitary bez strun?.

041366

Gra zajęła I miejsce w kategorii ?Najlepsza gra muzyczna? (IGN) oraz Najlepsza gra muzyczna/rytmiczna? (Game Informer). Ponadto produkcja studia Harmonix została doceniona przez redakcję serwisu Polygon i otrzymała tytuł ?Wybór redaktorów?.

Rock Band 4 jest muzyczną grą konsolową stworzoną przez studio Harmonix. Jej dystrybutorem jest zaś firma Mad Catz. Rock Band 4 to swoisty symulator gry w zespole rockowym ? dzięki mikrofonowi, a także specjalnym kontrolerom przypominającym perkusję, gitarę elektryczną i gitarę basową, w grę może grać od jednej do czterech osób.


O Mad Catz

Światowy lider w innowacyjności i produkcji peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Firma dostarcza na rynek akcesoria do gier video i oprogramowanie między innymi takich marek jak:
Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Swoje oddziały posiada w USA, Kanadzie, Europie i Azji.
Niebanalne wzornictwo oraz niesamowita wytrzymałość przy relatywnie niskich cenach spowodowały, że produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie.

www.madcatz.com lub FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *