Case Mod World Series 2015 – głosuj i wygrywaj nagrody!
13 maj 2015
Nocna premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w sieci Gamedot
15 maj 2015

Roccat Kave XTD 5.1 Digital – słuchawki z trzema przetwornikami w każdej muszli

Jeżeli szukasz dobrych słuchawek, ale nie zamierzasz przepłacać, powinieneś przyjrzeć się bliżej nowej propozycji firmy Roccat. Słuchawki Kave XTD 5.1 Digital wyposażono w jeden 30- i dwa 40-milimetrowe przetworniki na każda muszlę. Zostały one ustawione pod kątem 12 stopni, by uzyskać jeszcze lepiej odwzorowany, czystszy i przestrzenny dźwięk.

W zestawie ze słuchawkami klient otrzyma też pilot z wbudowaną kartą dźwiękową i technologią Smart Link, która umożliwia bezprzewodowe połączenie słuchawek ze smartfonem za pomocą Bluetootha. Poza odtwarzaniem muzyki, Kave XTD 5.1 Digital posłużą także do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Model ten wyposażono w odczepiany mikrofon z informującą nas o poziomie głośności diodą LED i bardzo ergonomiczny pałąk. Należy zaznaczyć, iż Kave XTD Digital 5.1 są aż o 25% lżejsze od pierwowzoru ? ważą zaledwie 335 gramów. Dzięki temu, użytkownik nie odczuje dyskomfortu podczas ich noszenia.

Roccat Kave XTD 5.1 Digital charakteryzują się szerokim pasmem przenoszenia na poziomie od 20 do 20 000 Hz, ciśnieniem akustycznym równym 115 dB oraz impedancją wynoszącą 32 omy.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek to 720 złotych.


O firmie Roccat

Roccat projektuje najlepszej jakości sprzęt gamingowy na świecie. Firma łączy niemiecką dbałość o szczegóły z prawdziwą pasją do tego, co robi. Rezultatem ich działań jest portfolio, w którym znajdują się produkty dostosowane do gamingowych trendów jutra. Osiągnięcie tego możliwe jest dzięki wybitnie utalentowanemu zespołowi, składającemu się z graczy, wizjonerów i branżowych ekspertów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *