image007
IRIScan Desk 6 Business — mobilny skaner dla profesjonalistów i nie tylko
17 lipiec 2023
image007
PowerWalker VI 1000 RLP — zasilacz awaryjny o niewielkich gabarytach
20 lipiec 2023

Premiera: Cooler Master GX II Gold — nowa linia zasilaczy w wariantach o mocy 750 i 850 W

coolermaster1

Firma Cooler Master zaprezentowała właśnie nową serię zasilaczy komputerowych, która będzie się składać z modeli o mocy 750 i 850 W. Produkty te powstały z myślą o zaawansowanych użytkownikach i entuzjastach liczących na niezrównaną trwałość i wysoką wydajność.

Zasilacze GX II Gold wyposażone zostały m.in. w półmostek Active Power Factor Correction (APFC), kontroler LLC i przetwornicę DC-DC. Oba modele wyróżniają się certyfikatem 80 PLUS Gold, który gwarantuje ponad 90% sprawności przy typowych obciążeniach. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na wysoką wydajność zasilania dla systemów o różnych konfiguracjach.

Ważną funkcją nowych zasilaczy jest inteligentny tryb kontroli termicznej i domyślny tryb zero-RPM. Razem powinny zagwarantować wydajne rozpraszanie ciepła przy jednoczesnej minimalizacji hałasu. Co więcej, aby zwiększyć kompatybilność z najnowszymi kartami graficznymi, produkty zostały wyposażone w natywny kabel ATX 3.0 12VHPWR z praktycznym kątowym złączem zapewniającym łatwą instalację GPU.

Zasilacze Cooler Master GX II Gold cechują się ponadto w pełni modularną konstrukcją. Docenią ją nie tylko wszyscy ci, którzy mają już dość bałaganu w obudowie, lecz również entuzjaści wymagający lepszego przepływu powietrza i jak najwyższej wydajności termicznej. Ważną zaletą nowych modeli ma być także 10-letnia gwarancja producenta.

Cooler Master GX II Gold 850 W będzie dostępny w sklepach w II połowie sierpnia w cenie ok. 850 zł. Model GX II Gold 750 W zadebiutuje w cenie ok. 750 zł.

Specyfikacja zasilaczy: GX II Gold 850 | GX II Gold 750

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *