Zalman: mysz na monitory 4K
14 październik 2016
7 najważniejszych aplikacji dla NAS-ów Asustor
18 październik 2016

PGA 2016: na stoisku Cooler Master zobaczysz, jak powstają gry i nie tylko…

Poznań Game Arena jak co roku przyciągnie tłumy graczy, spragnionych niecodziennych wrażeń. Dlatego też Cooler Master, który wystawia się razem ze sklepem ProLine, planuje w oryginalny sposób zaznaczyć swoją obecność na PGA.

Cooler Master od dawna stara się wspierać artystów, którzy za pole działania wybrali PC-ty i wszystko, co z nimi związane. Nic dziwnego, że i na PGA producent również zamierza iść w tę stronę, stawiając na zaprezentowaniu zwiedzającym przede wszystkim polskich twórców – i to nie tylko ich prac, ale także tego, w jaki sposób pracują.

Cuda techniki

Na co mogą liczyć goście stoiska? VR deweloper Paweł Homenko na oczach zebranych stworzy grę 3D. Na fanów robotów czekać będzie z kolei drużyna Spice Gear, która na miejsce stawi się wraz ze swoim robotem.

spice-gear

Obudowa, czy dzieło sztuki?

Miłośnicy moddingu kojarzą markę Cooler Master nie tylko z modularnych produktów, ale także konkursu Case Mod World Series. Środowisko modderskie będzie reprezentować Alex „Gaijin” Snopek – artysta weźmie się za tworzenie moda na bazie obudowy MasterCase 5 Pro oraz komponentów firmy Cooler Master oraz MSI.

aleks-sn

Uśmiech, proszę!

PGA to bez wątpienia doskonała okazja do zrobienia mnóstwa fantastycznych zdjęć. Stąd obecność na targach Łukasza Płonki aka Malik, fotografa specjalizującego się w uwiecznianiu podzespołów komputerowych. Po tym, jak Malik dokładnie obfotografuje PGA, później obrobi zdjęcia na specjalnie przygotowanej przez Cooler Master maszynie, prezentując zebranym widzom tajniki swojej pracy.

malik

Pomaluje wam świat

Nie tylko artyści z Polski zagoszczą na stoisku CM i ProLine: specjalnym gościem zza granicy będzie Le Funky, portugalski grafik i ilustrator, a także dobry współpracownik Cooler Master, który ostatnimi czasy zwykł malować na każdym dostarczonym przez producenta sprzęcie.

Obecność obowiązkowa

Poznań Game Arena uchodzi za najważniejsze wydarzenie w kalendarzu polskich graczy i firm związanych z gamingiem. W tym roku impreza potrwa od 21 do 23 października, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Cooler Master będzie obecny w hali 8a, stoisko ProLine nr 9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *