Zalman ZM-K650WP – wodoodporna klawiatura gamingowa
19 październik 2018
INNO3D wprowadza karty GeForce RTX 2070
24 październik 2018

Natec Universe – kosmiczna podkładka pod mysz

Mapa nieba zawsze pod ręką? Natec umożliwia to w swojej nowej podkładce o wiele mówiącej nazwie Universe.

Podkładka pod mysz Natec Universe to przede wszystkim użyteczny element wyposażenia biurka. Duża powierzchnia, dokładnie obszyte brzegi oraz wodoodporna warstwa są cechami  charakterystycznymi dla podkładek z tzw. wyższej półki, do której Universe niewątpliwie aspiruje.

Duża przestrzeń robocza o wymiarach 80 cm długości i 40 cm szerokości pozwala na położenie na podkładce nie tylko myszy, ale też klawiatury. W praktyce Natec Universe zajmuje znaczną część biurka. Gładka, materiałowa powierzchnia wierzchnia pozwala na wygodne prowadzenie myszy, podczas gdy spód podkładki, wykonany z gumy, pewnie trzyma się blatu nie pozwalając nawet na drobne przemieszczenia podczas gry czy pracy.

Nadruk na podkładce Natec Universe zawiera dwie mapy nocnego nieba – dla półkuli północnej i południowej oraz dane, pozwalające łatwiej odnaleźć się w gąszczu widzianych nocą gwiazd. Z powierzchni podkładki dowiemy się m.in. jakie są najjaśniejsze gwiazdy czy jaka odległość dzieli nas od tych najbliższych. Całość nadruku wykonano w stonowanych kolorach, co pozwala na dopasowanie podkładki do niemal każdego wystroju biurka.

 

Cena podkładki Natec Universe wynosi 39,99 zł.

 

Specyfikacja:

  • Materiał: tkanina i guma
  • Wymiary: 800 x 400 mm
  • Grubość: 3 mm

 

Źródło: Entrymedia, Natec
###

 

O Natec

Producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania Klientów.

Dziś Natec jest rozpoznawalnym znakiem towarowym nie tylko w Polsce. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija i swoim zasięgiem obejmuje również rynki Europy zachodniej.

www.natec-zone.com

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki
tel. 666 879 779
piotr.poniecki@entrymedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *