Mionix: Sargas 900 dla wymagających graczy
30 wrzesień 2015
Zrób piknik z pogodoodpornymi głośnikami TDK
6 październik 2015

Natec odświeża swoje Brand Identity

Z każdą ewolucją marki wiąże się pewna rewolucja. W przypadku Nateca, producenta peryferii komputerowych, przybrała ona kształt zmiany wizerunku firmy – marka zmieniła logo oraz odświeżyła layout opakowań.

Nowe logo charakteryzuje minimalizm, który doskonale wpisuje się we współczesne trendy w projektowaniu. Użycie technicznego „fontu” nawiązuje do misji marki, którą jest dostarczenie każdemu klientowi innowacyjnego produktu, jak najlepszej jakości niezależnie od tego czy będzie nim zaawansowana elektronika użytkowa, czy najdrobniejsze akcesoria.

Z korzyścią dla firmy wyszło również odświeżenie layoutu opakowań. Projektanci firmy Natec postawili na jasną kolorystykę, czytelne symbole i nowoczesne wzornictwo, które swoją formą zwracają uwagę klienta.

Wykorzystanie elementów przypominających układ elektroniczny oraz stonowana kolorystyka pozwalają potencjalnym klientom skupić się na grafice produktu, a nie na krzykliwym opakowaniu. By podkreślić atrakcyjność urządzeń i akcesoriów, każde z opakowań jest miejscami uszlachetniane lakierem UV.

opakowanie_natec

Zmianie wizualnej ulegnie również wizerunek produktów już dostępnych na rynku – ich layout będzie systematycznie modernizowany zgodnie z nową identyfikacją wizualną firmy. Od początku października b.r. na rynek będą wprowadzane produkty wyłącznie w nowej szacie graficznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *