2 mins read

Natec Genesis zaprezentował mysz dla fanów MMO

Rynek sprzętu gamingowego jest przesycony licznymi propozycjami skierowanymi do FPS’owców. Na szczęście, coraz więcej firm zaczyna zwracać uwagę na potrzeby miłośników innych gatunków gier. Z myślą o fanach MMO, Natec Genesis stworzył myszkę GX85.

13 programowalnych przycisków


Największą zaletą gryzonia jest jego funkcjonalność. Producent wyposażył go w panel 8 programowalnych przycisków, umieszczonych po lewej stronie oraz 5 przycisków na grzbiecie myszki, do których również możemy przypisać określone komendy. Sprawia to, że GX85 to dobra propozycja dla osób preferujących sterowanie większością funkcji gry za pośrednictwem myszy zamiast klawiatury.

Avago 9800 na pokładzie

Serce urządzenia stanowi laserowy sensor Avago 9800 o maksymalnej rozdzielczości 8200 DPI. Mysz umożliwia dynamiczną zmianę między sześcioma poziomami DPI, a kontrolę nad nimi zapewnia wskaźnik zmiany rozdzielczości umiejscowiony w jej lewym boku.

GX85 3

Przede wszystkim ergonomia

Kształt gryzonia został dopasowany do potrzeb palm gripowców. Jak zapewnia producent, jego ergonomiczna budowa sprawia, że ręka nie męczy się nawet przy długim użytkowaniu. Dużym plusem myszy jest możliwość regulacji wagi za pomocą 5 ciężarków o wadze 5,7 grama każdy.

Więcej możliwości


W GX85 zastosowano przełączniki OMRON o żywotności do 10 milionów kliknięć. Dołączone do urządzenia oprogramowanie umożliwia między innymi zapisanie w pamięci myszy do 4 profili z przypisanym do nich kolorem podświetlenia wskaźnika, zmianę szybkości raportowania w zakresie 125-1000 Hz, zaprogramowanie przycisków czy precyzyjne ustawienie rozdzielczości od 250 do 8200 DPI w skokach co 50.

GX85 będzie dostępna w sprzedaży tuż przed samymi świętami w cenie 199 zł.

 

Cechy produktu:

– sensor optyczny Avago 9800
– maksymalna rozdzielczość – 8200 DPI
– 6 poziomów dynamicznej zmiany DPI
– wskaźnik poziomu DPI
– szybkość raportowania 125-1000 Hz
– możliwość zapisania 4 profili
– 13 przycisków programowalnych
– możliwość zmiany wagi (5 ciężarków)
– przyciski OMRON o trwałości do 10 milionów kliknięć
– ergonomiczny kształt
– oprogramowanie umożliwiające konfigurację opcji myszy