1 min read

Na swoje 25-lecie Cooler Master zaprezentuje nowe produkty

Minęło już ćwierć wieku, odkąd Cooler Master debiutował w branży IT. Producent nie zamierza jednak spocząć na laurach i już zapowiada imprezę, na której przedstawi swoje plany na przyszły rok.

Początkowo znana głównie z kompleksowych rozwiązań chłodzenia podzespołów, przez lata firma Cooler Master konsekwentnie poszerzała listę oferowanych produktów, dążąc przy tym do wypracowania własnego stylu. Efekt wieloletnich prac producenta można odnaleźć w idei kryjącej się za hasłem „Make It Yours”.

„Make It Yours” to stawianie na twórczą stronę użytkowników. Idea realizowana jest przede wszystkim za pomocą obudów z serii MasterCase i MasterBox – korzystających z modularnego systemu FreeForm, ale także zasilaczy, chłodzenia czy peryferii. Cooler Master znany jest też ze wspierania modderów i organizowania zawodów Case Mod World Series.

Tak wygląda teraźniejszość firmy, jednak świętowanie 25-lecia marki to doskonała okazja do porozmawiania o przyszłości. Dlatego CM zaprasza wszystkich na specjalną imprezę, która odbędzie się w dniach od 5 do 7 stycznia 2017 w Las Vegas. Na wydarzeniu tym zostaną zaprezentowane m.in. nowe produkty, jakie Cooler Master wprowadzi na rynek w 2017 r.