Elegancka ramka cyfrowa od Intenso
23 grudzień 2015
AVerMedia ExtremeCap U3 – streamuj w 60 klatkach na sekundę
28 grudzień 2015

MyKronoz ZeSplash2: wodoodporny smartwatch z mikrofonem i głośnikiem

MyKronoz zaczyna śmiało działać na rynku produktów wearables. Świadczą o tym coraz bardziej zaawansowane, a przede wszystkim funkcjonalne urządzenia szwajcarskiego producenta. Kolejnym tego typu przykładem jest najnowszy model ZeSplash2.

ZeSplash2 to druga generacja jednego z pierwszych smartwatchy od MyKronoz. W porównaniu do poprzednika, ilość oferowanych funkcji jest ogromna. Urządzenie wyposażono w pulsometr, który w połączeniu z krokomierzem i licznikiem kalorii sprawia, że sprawdzi się on jako sportowy zegarek kontrolujący przebieg treningu.

Ważnym elementem ZeSplash2 jest także wbudowany głośnik oraz mikrofon, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio z nadgarstka. Nowy model obsługuje Siri oraz Google Now. Takie rozwiązanie pozwala zarządzać smartwatchem za pomocą komend głosowych bez użycia rąk

ZeSplash2 cechuje wodoodporność na poziomie IP56, która pozwoli uniknąć uszkodzeń przy zachlapaniu smartwatcha. Dodatkowo posiada on funkcje nagrywania krótkich notatek głosowych, strumieniowania muzyki czy zdalnego sterowania aparatem we współpracy ze smartfonem.

Cena produktu wynosi 599 zł.

Specyfikacja urządzenia:

– Kompatybilny z Android, iOS

– Wymagana wersja oprogramowania: iOS 7 +, Android 4.3 +,

– Wymiar tarczy zegarka: 1,54 cala

– Typ matrycy: dotykowa

– Podświetlenie: LED

– Rozdzielczość: 240 x 240

– Komunikacja: Bluetooth 4.0

– Pamięć wewnętrzna: 256 MB

– Czas pracy na baterii: do 72 godzin

– Pojemność baterii: Li-ion 350 mAh

– Waga: 60 g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *