1 min read

MyKronoz ZeFit 4 HR: wiosna idzie, czas odbudować formę

Zima powoli ustępuje, dlatego wiele osób przymierza się do pierwszych w tym roku treningów na świeżym powietrzu. W odzyskaniu formy pomóc może smartwatch ZeFit 4 HR.

ZeFit 4 HR został zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych, przede wszystkim miłośnikach joggingu czy długich wędrówek i spacerów. Smartwatch pokazuje m.in. ilość postawionych kroków, pokonany dystans, liczbę spalonych kalorii czy puls biegacza. W ten sposób możemy nie tylko sprawdzić własne postępy i odpowiednio zaplanować trening, ale także ustawić na zegarku cele, które chcemy osiągnąć.

Nie przegap żadnego połączenia
Po sparowaniu z telefonem ZeFit 4 HR poinformuje nas o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych czy e-mailach. Smartwatch pozwala także zarządzać przechowywaną na urządzeniu mobilnym playlistą z ulubionymi piosenkami. Co ważne, bateria w produkcie MyKronoz wg zapewnień producenta ma wytrzymać około 5 dni bez ładowania, dlatego nie musimy się martwić, że częste korzystanie z licznych funkcji szybko rozładuje zegarek.

Monitoruj swój sen
Co ciekawe, smartwatch przydaje się nawet wtedy, gdy już się położymy spać. Urządzenie może monitorować długość i jakość naszego snu, dostarczając dodatkowych informacji odnośnie naszej formy i zdrowia.

Deszcz mu nie straszny
Jak przystało na sprzęt przeznaczony dla osób aktywnych, ZeFit 4 HR może pochwalić się stopniem ochrony IP67 – oznacza to, iż smartwatch jest wodoodporny i nie grozi mu awaria nawet przy silnych opadach deszczu. Co ciekawe, jeśli ktoś bardzo nie lubi biegać lub spacerować w czasie deszczu, urządzenie pozwala sprawdzić lokalną prognozę pogody.

Smartwatch ZeFit 4 HR kosztuje około 260 zł. Produkt dostępny jest m.in. w sklepach Media Expert, Avans i Electro.

 ZeFit4HR-Black-On the wrist-Watchface

Źródło: Entrymedia, MyKronoz