Neptun na straży elektronicznej temperatury
9 wrzesień 2015
TREK Mini – niewielki głośnik dla aktywnych od TDK
9 wrzesień 2015

MyKronoz zaprezentuje jesienną kolekcję w Berlinie

Tegoroczna edycja IFA Berlin, jednych z największych targów elektroniki użytkowej na świecie, będzie ważnym krokiem dla szwajcarskiego producenta. W Berlinie zaprezentuje on swoją najnowszą, jesienną kolekcję smartwatchy.

Będzie to okazja by zobaczyć nowe produkty MyKronoz.  Szczególną uwagę powinny przykuć kolejne  edycje znanych już serii. Sportowa opaska ZeFit2 przynosi wiele nowych rozwiązań w stosunku do poprzednika. Głównymi usprawnieniami jest dotykowy ekran oraz wymienny pasek. ZeWatch3 to natomiast rozbudowana wersja jednej z najważniejszych serii MyKronoz, której premiera zbliża się dużymi krokami.

ZeFit2-FAMILY PICTURE

Podczas wrześniowych targów nie powinno zabraknąć także wielu informacji na temat kolejnych produktów szwajcarskiego producenta, których lista jest niezwykle długa. Są to choćby kolejne kontynuacje serii jak ZeSplash2, ale także kompletne nowości jak ZeTel oraz ZePhone, które dzięki obsłudze kart SIM są bardziej zbliżone pod względem funkcjonalności do „telefonów na rękę” niż standardowych zegarków.

ZePhone Collection

IFA Berlin to jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej. Jest to miejsce spotkań osób z branży oraz możliwość zaprezentowania nowości produktowych. Na IFA Berlin można w jednym miejscu dokonać przeglądu sytuacji na rynku elektroniki. Impreza trwać będzie od 4 do 9 września b.r. w Berlinie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska producenta w strefie I Zone, hala 15.1 stoisko nr 224

                           


O MyKronoz

MyKronoz jest producentem akcesoriów mobilnych, skierowanych w szczególności do osób aktywnych i tych, które cenią sobie wygodę i zdigitalizowany styl życia. Firma zadebiutowała w 2012 roku na szwajcarskim rynku i od tego czasu wciąż zaskakuje nowymi propozycjami, które za cel mają usprawnienie życia swoich klientów na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw rozwijającemu się rynkowi, który tworzy ogromne zapotrzebowanie na świeże i ciekawe projekty, MyKronoz łączy innowacyjne technologie z ciekawym wyglądem i najwyższą jakością wykonania, owocując technologią, którą można nosić na sobie.

Więcej informacji na www.mykronoz.com oraz FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *