Paski do smartwatcha w wakacyjnym stylu
10 sierpień 2015
Sklep Gamedot z systemem B2B
12 sierpień 2015

Mionix NAOS 8200 ? ergonomiczny gryzoń dla wymagającego gracza

Mionix NAOS 8200 definiuje nowy standard wśród najlepszych myszek dla graczy. Wyposażona w 32 bitowy procesor ARM oraz funkcję analizy jakości śledzenia podłoża jest potężnym narzędziem w rękach gracza.

Niesamowity kunszt wykonania

Mionix Naos 8200 to przewodowa mysz gamingowa, która łączy w sobie wysokiej jakości materiały i niezwykle ergonomiczny kształt ? dzięki temu jest ona nowym standardem wśród myszy dedykowanych graczom. Podświetlenie LED w 16,8 milionach kolorów i efekty świetlne (stałe, migające, pulsujące i oddychające) umożliwiają dostosowanie wyglądu myszki do indywidualnych preferencji, przez co prezentuje się ona wręcz oszałamiająco.

Niesamowite parametry

Urządzenie oferuje częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 1-milisekundowy czas reakcji. Obok tego 32-bitowy procesor ARM napędzający sensor laserowy o rozdzielczości do 8200 DPI. Ta kombinacja pozwala doświadczyć najdokładniejszego i najszybszego gamingu, czyniąc Naos 8200 jedynym słusznym wyborem dla najbardziej wymagających graczy.

Komfort i wygoda

Dopracowany kształt obudowy myszy zapewnia wygodę wszystkim pięciu palcom znajdującym się na urządzeniu, dzięki czemu gryzoń jest niezwykle komfortowy. Naos 8200 pokryto czterema warstwami gumowej powłoki, co gwarantuje maksymalnie pewny chwyt i dobrą przyczepność dłoni do powierzchni urządzenia.

Nowoczesna technologia

Wyposażona w 128 kb wbudowanej pamięci, pozwala użytkownikowi przechowywać swoje ustawienia i makra w jednym z pięciu profili. Oznacza to, że po podłączeniu do innego komputera, mysz nadal będzie ?pamiętać? wcześniej zapisane informacje. Surface Quality Analyzer Tool bada jakość śledzenia Twojego gamingowego podłoża. Dzięki niemu w łatwy sposób można sprawdzić, czy dana powierzchnia jest odpowiednia do grania.

Personalizacja na najwyższym poziomie

Naos posiada trzy wartości DPI, które podczas rozgrywki można dynamicznie zmieniać. W zależności od sytuacji w jakiej się znajdziemy, jednym kliknięciem sprawimy, że mysz przyśpieszy lub zwolni. Siedem w pełni programowalnych przycisków z pewnością zapewnią przewagę nad resztą stawki.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie 339 zł.

Specyfikacja techniczna:

– 32-bitowy procesor ARM 32 MHz

– Ergonomiczna myszka dla graczy praworęcznych, chwyt palm grip

– Przyczepna, gumowa powłoka

– 7 w pełni programowalnych przycisków

– Wybór 3 szybkich trybów DPI

– 6 zintegrowanych diod LED, 4 strefy podświetlenia

– Do 16,8 mln opcji kolorów LED

– Różnorodne efekty świetlne

– 128 kb wbudowanej pamięci

– Duże stopki wykonane z PTFE

– Pozłacany wtyk USB 2.0 z funkcją Plug and Play

– Kabel pleciony o długości 2 metrów

Specyfikacja sensora:

– Sensor laserowy 8200 DPI

– Maksymalna prędkość śledzenia 3,8 m/s (150 IPS)

– Maksymalna akceleracja 30 G

– Format danych: 16 bitów USB oraz sensor

– Konfigurowalny czas odpowiedzi do 1 ms

– Do 12000 klatek/s

– Przetwarzanie obrazu do 10,8 megapiksela na sekundę

Wymiary i waga:

– 130,84 x 84,72 x 38,67 mm

– Waga netto (bez kabla): 99 gr

– Waga netto (z kablem): 151 gr


O Mionix

Mionix to szwedzka firma założona w 2007 roku przez Petera Nygrena. Jej misją jest nieustanne dążenie do tworzenia peryferii o doskonałej ergonomii, jakości z najwyższą dbałością o wzornictwo i najdrobniejsze szczegóły. To, co odróżnia Mionix od konkurencji to ?Craftsmanship? – mistrzowski kunszt wykonania, każdego produktu.

Dzięki niezwykle nowatorskim projektom z wykorzystaniem najnowocześniejszych zdobyczy technologii, produkty sygnowane logo Mionix to absolutny high-end wśród akcesoriów gamingowych. Po kilku latach obecności na rynku, firma zdobyła uznanie wśród graczy na całym świecie.

www.mionix.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *