1 min read

MARLEY: eko głośnik z bambusa i konopi

Chant Mini wyróżnia się przede wszystkim eleganckim wyglądem oraz szczególnie rzucającym się w oczy wykończeniem z drewna bambusowego. Jest to jednak propozycja nie tylko dla osób, które cenią sobie wyjątkowy wygląd i unikalność sprzętu, ale także dbają o środowisko.  

Bardzo ważnym aspektem głośnika jest wykorzystanie ekologicznych materiałów przy jego tworzeniu. Producent zastosował tu choćby silikon czy aluminium z recyklingu. To co dodatkowo wyróżnia ten głośnik, to wykończenie z drewna bambusowego.

Zastosowano tu także technologię House of Marley, REWIND™, w której wykorzystuje się ekologiczne materiały jak konopie, organiczną bawełnę czy poddane recyklingowi butelki. Takie działania są charakterystycznym elementem działalności producenta, który zwraca dużą uwagę na środowisko.

EM-JA001-HA_LS_Product_01

Chant Mini dzięki współpracy z systemem Bluetooth 4.1 oferuje pełną swobodę działania. Dodatkową zaletą jest wbudowany mikrofon, który umożliwia wykorzystywanie go jako zestawu głośnomówiącego. Urządzenie posiada także wejście AUX-In, co pozwala podłączyć do niego telefon oraz inny sprzęt. Wbudowana bateria, według zapewnień producenta, oferuje do 6 godzin bezprzewodowej pracy urządzenia.

Głośnik Chant Mini kosztuje 179 zł.

Zobacz wideo jak prezentują się głośniki Marley.

Cechy urządzenia:

– Wykonany z materiałów: bio-plastik, silikon i aluminium z recyklingu
– Technologia Bluetooth 4.1+EDR
– Wbudowany mikrofon
– Wykończenie z materiału z wykorzystaniem naturalnych włókien konopi i organicznej bawełny
– Do 6 godzin odtwarzania (w trybie bezprzewodowym)
– W zestawie kabel USB do ładowania, akumulator litowo-jonowy