Mad Catz na PGA 2014
Zapraszamy do wzięcia udziału w największych targach elektronicznej rozrywki w Polsce ? Poznań Game Arena, które odbędą się w dniach 24-26 października b.r. w Poznaniu. Na naszym stoisku będziesz mógł osobiście przetestować najnowocześniejsze kontrolery do gier. Ponadto czeka na Was mnóstwo atrakcji, konkursów, a w nich ciekawe nagrody do wygrania.
Podczas imprezy zaprezentujemy Wam wysokiej klasy kierownicę Pro Racing Force Feedback przeznaczoną dla użytkowników Xbox One. Przy produkcji tego supernowoczesnego kontrolera zaangażowano inżynierów Mad Catz, developerów Forza Motorsport oraz czołowych kierowców wyścigowych, różnych dyscyplin rajdowych.
Będziecie mieli również okazję przetestować najnowszy gamepad C.T.R.L. R, który dzięki technologii GameSmart współpracuje z PC-tami i komputerami typu Mac. To w pełni mobilne urządzenie jest również kompatybilne z systemem Android i umożliwi Ci granie na smartfonie, czy tablecie bez względu na miejsce.
Ponadto do dyspozycji będą kontrolery do gier ze specjalnej kolekcji Tournament Edition. Wśród nich znajdzie się klawiatura S.T.R.I.K.E. TE. Wyposażona w precyzyjny hiper-szybki system mechanicznych przełączników Kailh Brown, skraca czas reakcji do minimum. Z tej samej serii pokażemy mysz M.M.O. TE z 20 programowalnymi przyciskami i laserowym sensorem Dopplera, której precyzja zadowoli najbardziej ?hard corowych? graczy. Nie zabraknie legendarnej myszy w wersji turniejowej R.A.T. TE, oferującej możliwość regulacji wysokości, długości, czułości, a także odległości sensora od powierzchni.
Targi Poznań Game Arena to największa tego typu impreza w Polsce. Dzięki szerokiej promocji w mediach zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 41 tys. zwiedzających i blisko 400 dziennikarzy. Swoje produkty zaprezentowało 59 wystawców z kilkunastu krajów. Rozwój gamingu w Polsce z roku na rok wyraźnie przybiera na sile i skupia wokół siebie co raz więcej graczy oraz amatorów elektronicznej rozrywki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów elektronicznej rozrywki do odwiedzenia naszego stoiska nr 13 w hali 7A.