Genesis RX69 – membrana jak mechanik
22 luty 2016
Playseat: wygraj każde Grand Prix
23 luty 2016

Mad Catz dołącza do „Designed for Samsung”

Mad Catz postawił kolejny, duży krok w stronę urządzeń mobilnych. Już wkrótce, wszyscy posiadacze produktów Samsunga, będą mogli cieszyć się rozgrywką z certyfikowanym sprzętem gamingowym na ulubionym tablecie czy SmartTV.

Oferta Samsunga, będącego liderem w produkcji urządzeń mobilnych, obfituje w dobrze wykonany, nowoczesny sprzęt. Sprawdza się on jako komunikator czy zaawansowany organizer, ale również jest w stanie zapewnić długie godziny rozgrywki. By w pełni zaspokoić potrzeby grających użytkowników, firma, w ramach projektu „Designed for Samsung” zaprosiła do współpracy znanego producenta  akcesoriów gamingowych – firmę Mad Catz.

mous9w-3-lg

W ofercie Mad Catza już wkrótce mają pojawić się wszystkie produkty kolekcji GameSmart w pełni zoptymalizowane ze wszystkimi urządzeniami Samsunga. Dzięki temu, wystarczy jedynie sparowanie gamepada z telefonem czy tabletem, by w pełni cieszyć się rozgrywką. Wszystkie kontrolery serii będą opatrzone logo programu.

„Jesteśmy podekscytowani faktem przystąpienia do „Designed for Samsung” i możliwością zaopatrywania klientów Samsung Mobile w gamę produktów, które z pewnością uatrakcyjnią codzienne użytkowanie ich urządzeń mobilnych” powiedział Darren Richardson, prezes i dyrektor generalny firmy Mad Catz. „Linia GameSmart wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji gamingowych peryferii mobilnych – dzięki naszemu uczestnictwu w programie DFS, nawet gracze, wybierający tablet lub smartfon, mogą mieć pewność zakupu idealnego kontrolera”.

Mad-Catz-CTRLR-GS-Nexus

Mad Catz jest pierwszym producentem peryferii gamingowych zaproszonym do programu. Wszystkie dostępne produkty serii będzie można nabyć za pośrednictwem strony producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *