Genesis RX69 – membrana jak mechanik
22 lutego 2016
Playseat: wygraj każde Grand Prix
23 lutego 2016

Mad Catz dołącza do „Designed for Samsung”

Mad Catz postawił kolejny, duży krok w stronę urządzeń mobilnych. Już wkrótce, wszyscy posiadacze produktów Samsunga, będą mogli cieszyć się rozgrywką z certyfikowanym sprzętem gamingowym na ulubionym tablecie czy SmartTV.

Oferta Samsunga, będącego liderem w produkcji urządzeń mobilnych, obfituje w dobrze wykonany, nowoczesny sprzęt. Sprawdza się on jako komunikator czy zaawansowany organizer, ale również jest w stanie zapewnić długie godziny rozgrywki. By w pełni zaspokoić potrzeby grających użytkowników, firma, w ramach projektu „Designed for Samsung” zaprosiła do współpracy znanego producenta  akcesoriów gamingowych – firmę Mad Catz.

mous9w-3-lg

W ofercie Mad Catza już wkrótce mają pojawić się wszystkie produkty kolekcji GameSmart w pełni zoptymalizowane ze wszystkimi urządzeniami Samsunga. Dzięki temu, wystarczy jedynie sparowanie gamepada z telefonem czy tabletem, by w pełni cieszyć się rozgrywką. Wszystkie kontrolery serii będą opatrzone logo programu.

„Jesteśmy podekscytowani faktem przystąpienia do „Designed for Samsung” i możliwością zaopatrywania klientów Samsung Mobile w gamę produktów, które z pewnością uatrakcyjnią codzienne użytkowanie ich urządzeń mobilnych” powiedział Darren Richardson, prezes i dyrektor generalny firmy Mad Catz. „Linia GameSmart wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji gamingowych peryferii mobilnych – dzięki naszemu uczestnictwu w programie DFS, nawet gracze, wybierający tablet lub smartfon, mogą mieć pewność zakupu idealnego kontrolera”.

Mad-Catz-CTRLR-GS-Nexus

Mad Catz jest pierwszym producentem peryferii gamingowych zaproszonym do programu. Wszystkie dostępne produkty serii będzie można nabyć za pośrednictwem strony producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *